- Bran***Lewis
- 2026/05/11
HTML Datasheet
M39003/09 TANTALEX™ Military Series.pdfKei te hiahia koe he utu pai ake?
Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.
| Maha | Utu Tau | Peke.Utu |
|---|---|---|
| 1+ | $76.06 | $76.06 |
M39003/09-3033/HSD Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau Vishay Sprague - M39003/09-3033/HSD, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki Vishay Sprague - M39003/09-3033/HSD
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | Vishay / Sprague |
| Putanga - Kua tohua | 20 V |
| Momo | Hermetically Sealed |
| Te manawanui | ±5% |
| Rahi / Rahi | 0.289" Dia x 0.686" L (7.34mm x 17.42mm) |
| Raupapa | Military, MIL-PRF-39003/9, CSR21 |
| Paa / Case | Axial |
| Pūhera | Bulk |
| Tae Mahi | -55°C ~ 125°C |
| Momo Tae | Through Hole |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Rae Rahi Tae | C |
| Life @ Temp. | - |
| Te Whakahaere Arataki | - |
| Teitei - Tae (Max) | - |
| Ngā āhuatanga | High Reliability |
| Raatau Kore | C (0.01%) |
| ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) | 145mOhm |
| Te kaha | 27 µF |
| Tau hua hua | M39003/09 |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS kore he ture |
| Taumata Maha Kore (MSL) | Not Applicable |
| Tutuki te mana | REACH Affected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.21.0020 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki Vishay Sprague M39003/09-3033/HSD.
| Huanga hua | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | M39003/09-3034/HSD | M39003/09-3032/HSD | M39003/09-3035/HSD | M39003/09-3031/HSD |
| Kaihanga | Vishay Sprague | Vishay Sprague | Vishay Sprague | Vishay Sprague |
| Paa / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Te kaha | - | - | - | - |
| Momo | - | - | - | - |
| Te manawanui | - | - | - | - |
| Life @ Temp. | - | - | - | - |
| Raatau Kore | - | - | - | - |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Te Whakahaere Arataki | - | - | - | - |
| Tau hua hua | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Tae Mahi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Rae Rahi Tae | - | - | - | - |
| Teitei - Tae (Max) | - | - | - | - |
| Putanga - Kua tohua | - | - | - | - |
| ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) | - | - | - | - |
| Rahi / Rahi | - | - | - | - |
| Raupapa | - | - | - | - |
| Ngā āhuatanga | - | - | - | Simultaneous Sampling |
Tangohia a M39003/09-3033/HSD PDF Datasheets me Vishay Sprague tuhinga mo M39003/09-3033/HSD - Vishay Sprague.
M39003/09-3033HVishay SpragueCAP TANT 27UF 5% 20V AXIAL
M39003/09-3033/TRVishay SpragueCAP TANT 27UF 5% 20V AXIAL
M39003/09-3034HVishay SpragueCAP TANT 27UF 10% 20V AXIAL
M39003/09-3035/HSDVishay SpragueCAP TANT 33UF 5% 20V AXIAL
M39003/09-3034/TRVishay SpragueCAP TANT 27UF 10% 20V AXIAL
M39003/09-3034Vishay SpragueCAP TANT 27UF 10% 20V AXIAL
M39003/09-3034/HSDVishay SpragueCAP TANT 27UF 10% 20V AXIAL
M39003/09-3035/TRVishay SpragueCAP TANT 33UF 5% 20V AXIAL
M39003/09-3033Vishay SpragueCAP TANT 27UF 5% 20V AXIAL
M39003/09-3035Vishay SpragueCAP TANT 33UF 5% 20V AXIALKaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |














Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.