- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Raraunga
BZM55 Series.pdfHuihuinga PCN / Takenga
Wafer Source 12/Nov/2021.pdfKei te hiahia koe he utu pai ake?
Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.
| Maha | Utu Tau | Peke.Utu |
|---|---|---|
| 1+ | $0.03 | $0.03 |
| 200+ | $0.011 | $2.20 |
| 500+ | $0.011 | $5.50 |
| 1000+ | $0.011 | $11.00 |
BZM55B27-TR Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau Vishay General Semiconductor - Diodes Division - BZM55B27-TR, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki Vishay General Semiconductor - Diodes Division - BZM55B27-TR
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | Vishay General Semiconductor – Diodes Division |
| Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) | 27 V |
| Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te | 1.5 V @ 200 mA |
| Te manawanui | - |
| Pūrere Pūrere Whakarato | MicroMELF |
| Raupapa | Automotive, AEC-Q101, BZM55 |
| Mana - Max | 500 mW |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Paa / Case | 2-SMD, No Lead |
| Pūhera | Tape & Reel (TR) |
| Tae Mahi | -65°C ~ 175°C |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Tae (Max) (Zzt) | 220 Ohms |
| I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr | 100 nA @ 20 V |
| Tau hua hua | BZM55B27 |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS3 |
| Taumata Maha Kore (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Tutuki te mana | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki Vishay General Semiconductor - Diodes Division BZM55B27-TR.
| Huanga hua | ||||
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | BZM55B27-TR3 | BZM55B2V7-TR3 | BZM55B2V7-TR | BZM55B24-TR3 |
| Kaihanga | Vishay General Semiconductor - Diodes Division | Vishay General Semiconductor - Diodes Division | Vishay General Semiconductor - Diodes Division | Vishay General Semiconductor - Diodes Division |
| Paa / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Te manawanui | - | - | - | - |
| Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) | - | - | - | - |
| Raupapa | - | - | - | - |
| Pūrere Pūrere Whakarato | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Tae Mahi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Tae (Max) (Zzt) | - | - | - | - |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Tau hua hua | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr | - | - | - | - |
| Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te | - | - | - | - |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Mana - Max | - | - | - | - |
Tangohia a BZM55B27-TR PDF Datasheets me Vishay General Semiconductor - Diodes Division tuhinga mo BZM55B27-TR - Vishay General Semiconductor - Diodes Division.
BZM55B2V4Rectron USAZENER 2.4V 500MW MICRO-MELF
BZM55B22Rectron USAZENER 22V 500MW MICRO-MELF
BZM55B2V7Rectron USAZENER 2.7V 500MW MICRO-MELF
BZM55B27Rectron USAZENER 27V 500MW MICRO-MELF
BZM55B30Rectron USAZENER 30V 500MW MICRO-MELF
BZM55B24Rectron USAZENER 24V 500MW MICRO-MELFKaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |













Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.