- Bran***Lewis
- 2026/05/11
HTML Datasheet
KRL Series, Long Terminal.pdfNga korero taiao
Susumu RoHS Series Listed.pdfKei te hiahia koe he utu pai ake?
Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.
| Maha | Utu Tau | Peke.Utu |
|---|---|---|
| 1+ | $1.431 | $1.43 |
| 200+ | $0.554 | $110.80 |
| 500+ | $0.535 | $267.50 |
| 1000+ | $0.525 | $525.00 |
KRL6432E-M-R003-F-T1 Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau Susumu - KRL6432E-M-R003-F-T1, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki Susumu - KRL6432E-M-R003-F-T1
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | Susumu |
| Te manawanui | ±1% |
| Te Tae Tema | ±50ppm/°C |
| Pūrere Pūrere Whakarato | 6432 |
| Rahi / Rahi | 0.122" L x 0.248" W (3.10mm x 6.30mm) |
| Raupapa | KRL |
| Tuhinga | 3 mOhms |
| Ratonga | AEC-Q200 |
| Mana (Watts) | 3W |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Paa / Case | Wide 2512 (6432 Metric), 1225 |
| Pūhera | Tape & Reel (TR) |
| Tae Mahi | -55°C ~ 155°C |
| Tuhinga o mua | 2 |
| Teitei - Tae (Max) | 0.028" (0.70mm) |
| Ngā āhuatanga | Automotive AEC-Q200, Current Sense |
| Raatau Kore | - |
| Te hanganga | Metal Foil |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS3 |
| Taumata Maha Kore (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Tutuki te mana | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8533.21.0030 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki Susumu KRL6432E-M-R003-F-T1.
| Huanga hua | ||||
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | KRL6432E-M-R009-F-T1 | KRL6432E-M-R005-F-T1 | KRL6432E-M-R006-F-T1 | KRL6432E-M-R010-F-T1 |
| Kaihanga | Susumu | Susumu | Susumu | Susumu |
| Pūrere Pūrere Whakarato | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Tae Mahi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Te Tae Tema | - | - | - | - |
| Ngā āhuatanga | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Te hanganga | - | - | - | - |
| Paa / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Tuhinga o mua | - | - | - | - |
| Raatau Kore | - | - | - | - |
| Teitei - Tae (Max) | - | - | - | - |
| Rahi / Rahi | - | - | - | - |
| Raupapa | - | - | - | - |
| Ratonga | - | - | - | - |
| Te manawanui | - | - | - | - |
| Tuhinga | - | - | - | - |
| Mana (Watts) | - | - | - | - |
Tangohia a KRL6432E-M-R003-F-T1 PDF Datasheets me Susumu tuhinga mo KRL6432E-M-R003-F-T1 - Susumu.
KRL3264-C-R100-FSusumu
KRL5025E-C-R390-F-T1Susumu
KRL5025E-C-R050-F-T1SusumuKaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |













Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.