- Jess***Jones
- 2026/04/17
Nga korero taiao
Sullins Connector Solutions REACH.pdfKei te hiahia koe he utu pai ake?
Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.
| Maha | Utu Tau | Peke.Utu |
|---|---|---|
| 1+ | $11.60 | $11.60 |
RCB35DHRN Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau Sullins Connector Solutions - RCB35DHRN, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki Sullins Connector Solutions - RCB35DHRN
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | Sullins Connector Solutions |
| Whakamutunga | Solder |
| Raupapa | - |
| Pānuitia atu | Dual |
| Pana | 0.050' (1.27mm) |
| Pūhera | Tube |
| Tae Mahi | -65°C ~ 125°C |
| Tau o nga Rarangi | 2 |
| Te maha o nga Tūnga / Bay / Rarangi | 35 |
| Tau o nga Tauranga | 70 |
| Momo Tae | Board Edge, Straddle Mount |
| Rauemi - Whakangungu | Polyphenylene Sulfide (PPS) |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Ira | Female |
| Feature Feature | - |
| Ngā āhuatanga | Card Extender |
| Momo Hoapā | Hairpin Bellows |
| Whakaaetanga Mea | Phosphor Bronze |
| Whakaaetia te Poaka Whakaoti | 30.0µin (0.76µm) |
| Whakautu Whakamutunga | Gold |
| Tae | Black |
| Momo Kāri | Non Specified - Dual Edge |
| Kapeke Kaata | 0.062' (1.57mm) |
| Tau hua hua | RCB35 |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS3 |
| Taumata Maha Kore (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Tutuki te mana | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki Sullins Connector Solutions RCB35DHRN.
| Huanga hua | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | RCB35DHND | RCB35DHNR | RCB35DHRT | RCB35DHLN |
| Kaihanga | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions |
| Kapeke Kaata | - | - | - | - |
| Tae | - | - | - | - |
| Tau o nga Tauranga | - | - | - | - |
| Whakautu Whakamutunga | - | - | - | - |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Te maha o nga Tūnga / Bay / Rarangi | - | - | - | - |
| Raupapa | - | - | - | - |
| Tau hua hua | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Rauemi - Whakangungu | - | - | - | - |
| Ngā āhuatanga | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Whakaaetia te Poaka Whakaoti | - | - | - | - |
| Whakaaetanga Mea | - | - | - | - |
| Whakamutunga | - | - | - | - |
| Tae Mahi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Feature Feature | - | - | - | - |
| Pana | - | - | - | - |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Momo Hoapā | - | - | - | - |
| Tau o nga Rarangi | - | - | - | - |
| Ira | - | - | - | - |
| Momo Kāri | - | - | - | - |
| Pānuitia atu | - | - | - | - |
Tangohia a RCB35DHRN PDF Datasheets me Sullins Connector Solutions tuhinga mo RCB35DHRN - Sullins Connector Solutions.
RCB35DHRRSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 70POS 0.050
RCB35DYFNSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 70POS 0.050
RCB35DHLRSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 70POS 0.050
RCB35DHLTSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 70POS 0.050
RCB35DHLDSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 70POS 0.050
RCB35DYFN-S1355Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 70POS 0.050
RCB35DYHDSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 70POS 0.050
RCB35DYFRSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 70POS 0.050
RCB35DHNTSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 70POS 0.050
RCB35DHNRSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 70POS 0.050
RCB35DHNDSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 70POS 0.050
RCB35DHRDSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 70POS 0.050
RCB35DYFTSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 70POS 0.050
RCB35DHNNSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 70POS 0.050
RCB35DYHNSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 70POS 0.050
RCB35DHLNSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 70POS 0.050
RCB35DHRTSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 70POS 0.050
RCB35DYFDSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 70POS 0.050Kaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |














Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.