- Jess***Jones
- 2026/04/17
Nga korero taiao
Sullins Connector Solutions REACH.pdfRCB32DHRT Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau Sullins Connector Solutions - RCB32DHRT, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki Sullins Connector Solutions - RCB32DHRT
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | Sullins Connector Solutions |
| Whakamutunga | Solder |
| Raupapa | - |
| Pānuitia atu | Dual |
| Pana | 0.050' (1.27mm) |
| Pūhera | Tube |
| Tae Mahi | -65°C ~ 125°C |
| Tau o nga Rarangi | 2 |
| Te maha o nga Tūnga / Bay / Rarangi | 32 |
| Tau o nga Tauranga | 64 |
| Momo Tae | Board Edge, Straddle Mount |
| Rauemi - Whakangungu | Polyphenylene Sulfide (PPS) |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Ira | Female |
| Feature Feature | Flush Mount, Top Opening, Threaded Insert, 4-40 |
| Ngā āhuatanga | Card Extender |
| Momo Hoapā | Hairpin Bellows |
| Whakaaetanga Mea | Phosphor Bronze |
| Whakaaetia te Poaka Whakaoti | 30.0µin (0.76µm) |
| Whakautu Whakamutunga | Gold |
| Tae | Black |
| Momo Kāri | Non Specified - Dual Edge |
| Kapeke Kaata | 0.062' (1.57mm) |
| Tau hua hua | RCB32 |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS3 |
| Taumata Maha Kore (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Tutuki te mana | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki Sullins Connector Solutions RCB32DHRT.
| Huanga hua | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | RCB32DHRN | RCB32DHNR | RCB32DHNT | RCB32DHRD |
| Kaihanga | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Tau o nga Tauranga | - | - | - | - |
| Raupapa | - | - | - | - |
| Feature Feature | - | - | - | - |
| Momo Kāri | - | - | - | - |
| Ira | - | - | - | - |
| Tae Mahi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Pānuitia atu | - | - | - | - |
| Whakaaetia te Poaka Whakaoti | - | - | - | - |
| Ngā āhuatanga | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Rauemi - Whakangungu | - | - | - | - |
| Whakautu Whakamutunga | - | - | - | - |
| Momo Hoapā | - | - | - | - |
| Pana | - | - | - | - |
| Tau o nga Rarangi | - | - | - | - |
| Tae | - | - | - | - |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Tau hua hua | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Te maha o nga Tūnga / Bay / Rarangi | - | - | - | - |
| Whakaaetanga Mea | - | - | - | - |
| Kapeke Kaata | - | - | - | - |
| Whakamutunga | - | - | - | - |
Tangohia a RCB32DHRT PDF Datasheets me Sullins Connector Solutions tuhinga mo RCB32DHRT - Sullins Connector Solutions.
RCB32DHRDSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 64POS 0.050
RCB33DHBNSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 66POS 0.050
RCB33DHARSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 66POS 0.050
RCB33DHASSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 66POS 0.050
RCB32DHNDSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 64POS 0.050
RCB32DHNNSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 64POS 0.050
RCB33DHADSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 66POS 0.050
RCB33DHBSSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 66POS 0.050
RCB32DHNTSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 64POS 0.050
RCB33DHATSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 66POS 0.050
RCB32DHLTSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 64POS 0.050
RCB32DHNRSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 64POS 0.050
RCB33DHANSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 66POS 0.050
RCB33DHBDSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 66POS 0.050
RCB32DHRRSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 64POS 0.050
RCB32DHLRSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 64POS 0.050
RCB33DHBRSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 66POS 0.050
RCB32DHRNSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 64POS 0.050Kaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |














Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.