- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Raraunga
Cylindrical Battery Holders.pdfNga korero taiao
Sullins Connector Solutions REACH.pdfPXC01SFAN Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau Sullins Connector Solutions - PXC01SFAN, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki Sullins Connector Solutions - PXC01SFAN
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | Sullins Connector Solutions |
| Te Whakatau Ngaohiko | - |
| Whakamutunga | Solder |
| Kāhua | Board to Board or Cable |
| Te whakaheke | Unshrouded |
| Raupapa | - |
| Mokowhitu Haupae - Te Tae | - |
| Pitch - Mating | - |
| Pūhera | Bulk |
| Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui | 0.538' (13.67mm) |
| Tae Mahi | - |
| Tau o nga Rarangi | 1 |
| Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea | All |
| Tau o nga Tauranga | 1 |
| Momo Tae | Through Hole |
| Ko te Whakatau Whakamatau | UL94 V-0 |
| Nga Tae Whakamuri | - |
| Rauemi Whakanoho | Thermoplastic, Polyester |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Teitei Whakanoho | 0.100' (2.54mm) |
| Tae Whakanoho | Black |
| Tiaki Ingoa | - |
| Ngā āhuatanga | - |
| Pato Tere | Push-Pull |
| Whakatauranga o naianei (AMPS) | 3A |
| Momo Hoapā | Male Pin |
| Hoahoa Whakapā | Square |
| Whakaaetanga Mea | Copper Alloy |
| Whakapā mai te roa - Pouaka | 0.120' (3.05mm) |
| Whakaauau te Whakaaetanga - Tae | 0.318' (8.08mm) |
| Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka | 100.0µin (2.54µm) |
| Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae | 30.0µin (0.76µm) |
| Whakaoti Whakamutunga - Pouaka | Tin |
| Whakaoti Whakamutunga - Tae | Gold |
| Momo Hononga | Header |
| Tau hua hua | PXC01 |
| Nga tono | - |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS kore he ture |
| Taumata Maha Kore (MSL) | Not Applicable |
| Tutuki te mana | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki Sullins Connector Solutions PXC01SFAN.
| Huanga hua | ||||
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | PXC01SBAN | PXC02SFAN | PXC01SFBN | PXC01SAAN |
| Kaihanga | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions |
| Tau hua hua | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Teitei Whakanoho | - | - | - | - |
| Whakapā mai te roa - Pouaka | - | - | - | - |
| Hoahoa Whakapā | - | - | - | - |
| Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka | - | - | - | - |
| Pitch - Mating | - | - | - | - |
| Whakaauau te Whakaaetanga - Tae | - | - | - | - |
| Momo Hoapā | - | - | - | - |
| Momo Hononga | - | - | - | - |
| Mokowhitu Haupae - Te Tae | - | - | - | - |
| Tae Mahi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Tau o nga Rarangi | - | - | - | - |
| Nga tono | - | - | - | - |
| Pato Tere | - | - | - | - |
| Nga Tae Whakamuri | - | - | - | - |
| Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui | - | - | - | - |
| Tau o nga Tauranga | - | - | - | - |
| Raupapa | - | - | - | - |
| Whakaoti Whakamutunga - Tae | - | - | - | - |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Whakamutunga | - | - | - | - |
| Te whakaheke | - | - | - | - |
| Kāhua | - | - | - | - |
| Whakaaetanga Mea | - | - | - | - |
| Whakaoti Whakamutunga - Pouaka | - | - | - | - |
| Te Whakatau Ngaohiko | - | - | - | - |
| Ko te Whakatau Whakamatau | - | - | - | - |
| Tiaki Ingoa | - | - | - | - |
| Tae Whakanoho | - | - | - | - |
| Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea | - | - | - | - |
| Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae | - | - | - | - |
| Whakatauranga o naianei (AMPS) | - | - | - | - |
| Rauemi Whakanoho | - | - | - | - |
| Ngā āhuatanga | - | - | - | Simultaneous Sampling |
Tangohia a PXC01SFAN PDF Datasheets me Sullins Connector Solutions tuhinga mo PXC01SFAN - Sullins Connector Solutions.
PXC.M0.8GG.NRLEMOCONN RCPT FMALE 8POS GOLD SOLDER
PXC.M0.2GG.NGLEMOCONN RCPT FMALE 2POS GOLD SOLDER
PXC.M0.5GG.NJLEMOCONN RCPT FMALE 5POS GOLD SOLDER
PXC.M0.8GG.NGLEMOCONN RCPT FMALE 8POS GOLD SOLDER
PXC.M0.5GG.NGLEMOCONN RCPT FMALE 5POS GOLD SOLDER
PXC.M0.4GG.NGLEMOCONN RCPT FMALE 4POS GOLD SOLDERKaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |













Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.