- Jess***Jones
- 2026/04/17
Raraunga
Cylindrical Battery Holders.pdfNga korero taiao
Sullins Connector Solutions REACH.pdfKei te hiahia koe he utu pai ake?
Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.
| Maha | Utu Tau | Peke.Utu |
|---|---|---|
| 1+ | $20.561 | $20.56 |
HSC40DRYN-S93 Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau Sullins Connector Solutions - HSC40DRYN-S93, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki Sullins Connector Solutions - HSC40DRYN-S93
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | Sullins Connector Solutions |
| Whakamutunga | Solder |
| Raupapa | - |
| Pānuitia atu | Dual |
| Pana | 0.100' (2.54mm) |
| Pūhera | Tray |
| Tae Mahi | -65°C ~ 125°C |
| Tau o nga Rarangi | 2 |
| Te maha o nga Tūnga / Bay / Rarangi | 40 |
| Tau o nga Tauranga | 80 |
| Momo Tae | Through Hole |
| Rauemi - Whakangungu | Polybutylene Terephthalate (PBT) |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Ira | Female |
| Feature Feature | - |
| Ngā āhuatanga | - |
| Momo Hoapā | Full Bellows |
| Whakaaetanga Mea | Beryllium Copper |
| Whakaaetia te Poaka Whakaoti | 10.0µin (0.25µm) |
| Whakautu Whakamutunga | Gold |
| Tae | Blue |
| Momo Kāri | Non Specified - Dual Edge |
| Kapeke Kaata | 0.093' (2.36mm) |
| Tau hua hua | HSC40 |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS3 |
| Taumata Maha Kore (MSL) | Not Applicable |
| Tutuki te mana | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki Sullins Connector Solutions HSC40DRYN-S93.
| Huanga hua | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | HSC40DRYI-S93 | HSC40DRYH-S93 | HSC40DRYS-S93 | HSC40DRYN-S734 |
| Kaihanga | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions |
| Pānuitia atu | - | - | - | - |
| Whakamutunga | - | - | - | - |
| Tau hua hua | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Whakautu Whakamutunga | - | - | - | - |
| Tae Mahi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Ngā āhuatanga | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Ira | - | - | - | - |
| Whakaaetanga Mea | - | - | - | - |
| Momo Hoapā | - | - | - | - |
| Raupapa | - | - | - | - |
| Whakaaetia te Poaka Whakaoti | - | - | - | - |
| Rauemi - Whakangungu | - | - | - | - |
| Feature Feature | - | - | - | - |
| Pana | - | - | - | - |
| Momo Kāri | - | - | - | - |
| Tau o nga Tauranga | - | - | - | - |
| Tau o nga Rarangi | - | - | - | - |
| Te maha o nga Tūnga / Bay / Rarangi | - | - | - | - |
| Tae | - | - | - | - |
| Kapeke Kaata | - | - | - | - |
Tangohia a HSC40DRYN-S93 PDF Datasheets me Sullins Connector Solutions tuhinga mo HSC40DRYN-S93 - Sullins Connector Solutions.
HSC40DRYN-S734Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.100
HSC40DRYI-S734Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.100
HSC40DRYNSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.100
HSC40DTESSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.100
HSC40DRYISullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.100
HSC40DTEISullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.100
HSC40DRYH-S734Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.100
HSC40DRYN-S13Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.100
HSC40DRYS-S734Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.100
HSC40DTEFSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.100
HSC40DRYS-S93Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.100
HSC40DRYH-S93Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.100
HSC40DTENSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.100
HSC40DRYSSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.100
HSC40DTEHSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.100
HSC40DRYI-S93Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.100
HSC40DRYI-S13Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.100
HSC4140Kaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |














Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.