- Jess***Jones
- 2026/04/17
Nga korero taiao
Sullins Connector Solutions REACH.pdfKei te hiahia koe he utu pai ake?
Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.
| Maha | Utu Tau | Peke.Utu |
|---|---|---|
| 1+ | $11.104 | $11.10 |
ESC10DTEF Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau Sullins Connector Solutions - ESC10DTEF, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki Sullins Connector Solutions - ESC10DTEF
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | Sullins Connector Solutions |
| Whakamutunga | Solder Eyelet(s) |
| Raupapa | - |
| Pānuitia atu | Dual |
| Pana | 0.100' (2.54mm) |
| Pūhera | Tube |
| Tae Mahi | -65°C ~ 125°C |
| Tau o nga Rarangi | 2 |
| Te maha o nga Tūnga / Bay / Rarangi | 10 |
| Tau o nga Tauranga | 20 |
| Momo Tae | Panel Mount |
| Rauemi - Whakangungu | Polybutylene Terephthalate (PBT) |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Ira | Female |
| Feature Feature | Top Mount Opening, Floating Bobbin, 0.116' (2.95mm) Dia |
| Ngā āhuatanga | - |
| Momo Hoapā | Full Bellows |
| Whakaaetanga Mea | Phosphor Bronze |
| Whakaaetia te Poaka Whakaoti | 10.0µin (0.25µm) |
| Whakautu Whakamutunga | Gold |
| Tae | Blue |
| Momo Kāri | Non Specified - Dual Edge |
| Kapeke Kaata | 0.062' (1.57mm) |
| Tau hua hua | ESC10 |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS3 |
| Taumata Maha Kore (MSL) | Not Applicable |
| Tutuki te mana | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki Sullins Connector Solutions ESC10DTEF.
| Huanga hua | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | ESC10DTEI | ESC10DTEH | ESC10DTEN | ESC10DTES |
| Kaihanga | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions |
| Ngā āhuatanga | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Rauemi - Whakangungu | - | - | - | - |
| Feature Feature | - | - | - | - |
| Kapeke Kaata | - | - | - | - |
| Momo Hoapā | - | - | - | - |
| Tau o nga Rarangi | - | - | - | - |
| Tae Mahi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Te maha o nga Tūnga / Bay / Rarangi | - | - | - | - |
| Momo Kāri | - | - | - | - |
| Pana | - | - | - | - |
| Tae | - | - | - | - |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Whakautu Whakamutunga | - | - | - | - |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Whakamutunga | - | - | - | - |
| Pānuitia atu | - | - | - | - |
| Tau hua hua | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Whakaaetia te Poaka Whakaoti | - | - | - | - |
| Ira | - | - | - | - |
| Whakaaetanga Mea | - | - | - | - |
| Raupapa | - | - | - | - |
| Tau o nga Tauranga | - | - | - | - |
Tangohia a ESC10DTEF PDF Datasheets me Sullins Connector Solutions tuhinga mo ESC10DTEF - Sullins Connector Solutions.
ESC10DRYN-S13Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.100
ESC127M025AG3AAKEMETCAP ALUM RAD 105C
ESC10DRYS-S93Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.100
ESC10DTESSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.100
ESC10DTENSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.100
ESC10DRYS-S734Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.100
ESC10DRYI-S93Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.100
ESC10DRYNSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.100
ESC10DRYI-S734Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.100
ESC10SE61203PNOTE Connectivity Deutsch ConnectorsESC10SE61203PNO
ESC127M025AG3DAKEMETCAP ALUM RAD 105C
ESC10DTEISullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.100
ESC10DRYN-S734Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.100
ESC10DTEHSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.100
ESC10DRYN-S93Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.100
ESC10DRYSSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.100
ESC127M016AE3AAKEMETCAP ALUM RAD 105C
ESC1270POWERGOIGBT ModuleKaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |














Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.