- Jess***Jones
- 2026/04/17
HTML Datasheet
Cylindrical Battery Holders.pdfNga korero taiao
Sullins Connector Solutions REACH.pdfKei te hiahia koe he utu pai ake?
Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.
| Maha | Utu Tau | Peke.Utu |
|---|---|---|
| 1+ | $5.115 | $5.12 |
EBC25DKMH Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau Sullins Connector Solutions - EBC25DKMH, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki Sullins Connector Solutions - EBC25DKMH
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | Sullins Connector Solutions |
| Whakamutunga | Wire Wrap |
| Raupapa | - |
| Pānuitia atu | Dual |
| Pana | 0.100' (2.54mm) |
| Pūhera | Tray |
| Tae Mahi | -65°C ~ 125°C |
| Tau o nga Rarangi | 2 |
| Te maha o nga Tūnga / Bay / Rarangi | 25 |
| Tau o nga Tauranga | 50 |
| Momo Tae | Through Hole |
| Rauemi - Whakangungu | Polybutylene Terephthalate (PBT) |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Ira | Female |
| Feature Feature | Top Mount Opening, Unthreaded, 0.125' (3.18mm) Dia |
| Ngā āhuatanga | - |
| Momo Hoapā | Cantilever |
| Whakaaetanga Mea | Phosphor Bronze |
| Whakaaetia te Poaka Whakaoti | 10.0µin (0.25µm) |
| Whakautu Whakamutunga | Gold |
| Tae | - |
| Momo Kāri | Non Specified - Dual Edge |
| Kapeke Kaata | 0.062' (1.57mm) |
| Tau hua hua | EBC25 |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS3 |
| Taumata Maha Kore (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Tutuki te mana | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki Sullins Connector Solutions EBC25DKMH.
| Huanga hua | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | EBC25DKMS | EBC25DKMT | EBC25DKMD | EBC25DKNH |
| Kaihanga | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions |
| Tau o nga Tauranga | - | - | - | - |
| Ngā āhuatanga | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Feature Feature | - | - | - | - |
| Tau o nga Rarangi | - | - | - | - |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Tae | - | - | - | - |
| Momo Hoapā | - | - | - | - |
| Ira | - | - | - | - |
| Kapeke Kaata | - | - | - | - |
| Whakautu Whakamutunga | - | - | - | - |
| Raupapa | - | - | - | - |
| Whakaaetia te Poaka Whakaoti | - | - | - | - |
| Tae Mahi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Whakamutunga | - | - | - | - |
| Te maha o nga Tūnga / Bay / Rarangi | - | - | - | - |
| Momo Kāri | - | - | - | - |
| Tau hua hua | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Whakaaetanga Mea | - | - | - | - |
| Pana | - | - | - | - |
| Pānuitia atu | - | - | - | - |
| Rauemi - Whakangungu | - | - | - | - |
Tangohia a EBC25DKMH PDF Datasheets me Sullins Connector Solutions tuhinga mo EBC25DKMH - Sullins Connector Solutions.
EBC25DKMNSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.100
EBC25DKJDSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.100
EBC25DKMDSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.100
EBC25DKJNSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.100
EBC25DKNHSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.100
EBC25DKJHSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.100
EBC25DKNDSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.100
EBC25DKNNSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.100
EBC25DKMTSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.100
EBC25DKJISullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.100
EBC25DKMSSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.100
EBC25DKMISullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.100
EBC25DKETSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.100
EBC25DKJTSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.100
EBC25DKNISullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.100
EBC25DKET-S189Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.100
EBC25DKNSSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.100
EBC25DKJSSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.100Kaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |














Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.