- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Hoahoa PCN / Tohu
RNCF0402 Specification 03/Dec/2020.pdfRaraunga
RNCF Series Datasheet.pdfKei te hiahia koe he utu pai ake?
Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.
| Maha | Utu Tau | Peke.Utu |
|---|---|---|
| 1+ | $0.043 | $0.04 |
RNCF0402BTE19K1 Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau Stackpole Electronics Inc - RNCF0402BTE19K1, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki Stackpole Electronics Inc - RNCF0402BTE19K1
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | Stackpole Electronics, Inc. |
| Te manawanui | ±0.1% |
| Te Tae Tema | ±25ppm/°C |
| Pūrere Pūrere Whakarato | 0402 |
| Rahi / Rahi | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) |
| Raupapa | RNCF |
| Tuhinga | 19.1 kOhms |
| Ratonga | AEC-Q200 |
| Mana (Watts) | 0.063W, 1/16W |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Paa / Case | 0402 (1005 Metric) |
| Pūhera | Tape & Reel (TR) |
| Tae Mahi | -55°C ~ 155°C |
| Tuhinga o mua | 2 |
| Teitei - Tae (Max) | 0.014" (0.35mm) |
| Ngā āhuatanga | Automotive AEC-Q200 |
| Raatau Kore | - |
| Te hanganga | Thin Film |
| Tau hua hua | RNCF0402B |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS3 |
| Taumata Maha Kore (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Tutuki te mana | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8533.21.0030 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki Stackpole Electronics Inc RNCF0402BTE19K1.
| Huanga hua | ||||
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | RNCF0402BTE196K | RNCF0402BTE19R1 | RNCF0402BTE19K6 | RNCF0402BTE191R |
| Kaihanga | Stackpole Electronics Inc | Stackpole Electronics Inc | Stackpole Electronics Inc | Stackpole Electronics Inc |
| Paa / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Raatau Kore | - | - | - | - |
| Tuhinga o mua | - | - | - | - |
| Tae Mahi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Mana (Watts) | - | - | - | - |
| Tuhinga | - | - | - | - |
| Raupapa | - | - | - | - |
| Pūrere Pūrere Whakarato | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Te manawanui | - | - | - | - |
| Ratonga | - | - | - | - |
| Rahi / Rahi | - | - | - | - |
| Ngā āhuatanga | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Te hanganga | - | - | - | - |
| Teitei - Tae (Max) | - | - | - | - |
| Te Tae Tema | - | - | - | - |
| Tau hua hua | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
Tangohia a RNCF0402BTE19K1 PDF Datasheets me Stackpole Electronics Inc tuhinga mo RNCF0402BTE19K1 - Stackpole Electronics Inc.
Kaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |













Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.