- Bran***Lewis
- 2026/05/11
PCN ObsenSencence / Eol
Multi Devices 16/Jun/2017.pdfRaraunga
SL23EP08.pdfSL23EP08SI-1HT Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau Skyworks Solutions Inc. - SL23EP08SI-1HT, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki Skyworks Solutions Inc. - SL23EP08SI-1HT
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | Skyworks Solutions, Inc. |
| Tuhinga o mua | 2.3V ~ 3.6V |
| Pūrere Pūrere Whakarato | 16-SOIC |
| Raupapa | - |
| Ratonga - Whakauru: Whakaputa | 1:9 |
| Paa / Case | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Pūhera | Tape & Reel (TR) |
| PLL | Yes with Bypass |
| Whakaputa | LVCMOS |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tae Mahi | -40°C ~ 85°C |
| Tuhinga o mua | 1 |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Whakauru | Clock |
| Tautanga - Max | 220MHz |
| Kawewehe / Whakanao | Yes/Yes |
| Motuhake - Whakauru: Whakaputa | No/No |
| Tau hua hua | SL23EP08 |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| Taumata Maha Kore (MSL) | 3 (168 Hours) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki Skyworks Solutions Inc. SL23EP08SI-1HT.
| Huanga hua | ||||
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | SL23EP08SI-1H | SL23EP08SI-1T | SL23EP08SI-4T | SL23EP08SI-1 |
| Kaihanga | Skyworks Solutions Inc. | Skyworks Solutions Inc. | Skyworks Solutions Inc. | Skyworks Solutions Inc. |
| Ratonga - Whakauru: Whakaputa | - | - | - | - |
| Paa / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Pūrere Pūrere Whakarato | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| PLL | - | - | - | - |
| Tuhinga o mua | - | - | - | - |
| Tautanga - Max | - | - | - | - |
| Raupapa | - | - | - | - |
| Tae Mahi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Tuhinga o mua | - | - | - | - |
| Whakauru | - | - | - | - |
| Kawewehe / Whakanao | - | - | - | - |
| Whakaputa | - | - | - | - |
| Motuhake - Whakauru: Whakaputa | - | - | - | - |
| Tau hua hua | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
Tangohia a SL23EP08SI-1HT PDF Datasheets me Skyworks Solutions Inc. tuhinga mo SL23EP08SI-1HT - Skyworks Solutions Inc..
Kaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |













Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.