- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Huihuinga PCN / Takenga
DiamondX 10-24-22.pdfKei te hiahia koe he utu pai ake?
Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.
| Maha | Utu Tau | Peke.Utu |
|---|---|---|
| 1+ | $4.46 | $4.46 |
510CCA20M0000CAG Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau Skyworks Solutions Inc. - 510CCA20M0000CAG, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki Skyworks Solutions Inc. - 510CCA20M0000CAG
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | Skyworks Solutions, Inc. |
| Tuhinga o mua | 3.3V |
| Momo | XO (Standard) |
| Whakawhanuihia te Peewhana Waiata | - |
| Rahi / Rahi | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Raupapa | Si510 |
| Ratonga | - |
| Paa / Case | 4-SMD, No Lead |
| Pūhera | Strip |
| Whakaputa | CMOS |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tae Mahi | -40°C ~ 85°C |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Teitei - Tae (Max) | 0.043" (1.10mm) |
| Mahinga | Enable/Disable |
| Te Tautanga Mahinga | ±20ppm |
| Rautanga | 20 MHz |
| Tae - Whakaaetanga (Max) | 26mA |
| Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) | 18mA |
| Kaitautoko Ake | Crystal |
| Ko te Tae Pounamu Katoa (APR) | - |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| Taumata Maha Kore (MSL) | 2 (1 Year) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki Skyworks Solutions Inc. 510CCA20M0000CAG.
| Huanga hua | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | 510CCA20M0000CAGR | 510CCA20M0000BAGR | 510CCA20M0000BAG | 510CCA20M0000AAG |
| Kaihanga | Skyworks Solutions Inc. | Skyworks Solutions Inc. | Skyworks Solutions Inc. | Skyworks Solutions Inc. |
| Te Tautanga Mahinga | - | - | - | - |
| Whakaputa | - | - | - | - |
| Tuhinga o mua | - | - | - | - |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Raupapa | - | - | - | - |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Rahi / Rahi | - | - | - | - |
| Ko te Tae Pounamu Katoa (APR) | - | - | - | - |
| Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) | - | - | - | - |
| Tae Mahi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Momo | - | - | - | - |
| Tae - Whakaaetanga (Max) | - | - | - | - |
| Whakawhanuihia te Peewhana Waiata | - | - | - | - |
| Ratonga | - | - | - | - |
| Teitei - Tae (Max) | - | - | - | - |
| Rautanga | - | - | - | - |
| Mahinga | - | - | - | - |
| Kaitautoko Ake | - | - | - | - |
| Paa / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
Tangohia a 510CCA20M0000CAG PDF Datasheets me Skyworks Solutions Inc. tuhinga mo 510CCA20M0000CAG - Skyworks Solutions Inc..
510CCA20M0000BAGRSkyworks Solutions Inc.XTAL OSC XO 20.0000MHZ CMOS SMD
510CCA20M0000BAGSkyworks Solutions Inc.XTAL OSC XO 20.0000MHZ CMOS SMD
510CCA200M000BAGRSkyworks Solutions Inc.XTAL OSC XO 200.0000MHZ CMOS SMD
510CCA200M000BAGSkyworks Solutions Inc.XTAL OSC XO 200.0000MHZ CMOS SMDKaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |













Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.