- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Raraunga
SWPA Series Datasheet.pdfKei te hiahia koe he utu pai ake?
Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.
| Maha | Utu Tau | Peke.Utu |
|---|---|---|
| 10+ | $0.048 | $0.48 |
| 100+ | $0.042 | $4.20 |
| 300+ | $0.039 | $11.70 |
| 3000+ | $0.034 | $102.00 |
| 6000+ | $0.032 | $192.00 |
| 9000+ | $0.031 | $279.00 |
SWPA4020SR47NT Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd. - SWPA4020SR47NT, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd. - SWPA4020SR47NT
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | Shenzhen Sunlord Electronics |
| Momo | Drum Core, Wirewound |
| Te manawanui | ±30% |
| Pūrere Pūrere Whakarato | - |
| Rahi / Rahi | 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm) |
| Te whakangungu | Shielded |
| Raupapa | SWPA |
| Ratonga | - |
| Q @ Freq | - |
| Paa / Case | Nonstandard |
| Pūhera | Tape & Reel (TR) |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tae Mahi | -40°C ~ 125°C |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Rauemi - Kore | Ferrite |
| Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau | 100 kHz |
| Inangarangi | 470 nH |
| Teitei - Tae (Max) | 0.079" (2.00mm) |
| Maha - Te Whakaoho Whaiaro | 160MHz |
| Ngā āhuatanga | - |
| DC Resistance (DCR) | 29mOhm Max |
| Whakatauranga o naianei (AMPS) | 3.3 A |
| Nāianei - kōkiri (Isat) | 7A |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| Taumata Maha Kore (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.50.8000 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd. SWPA4020SR47NT.
| Huanga hua | ||||
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | SWPA4020SR33NT | SWPA4020SR24MT | SWPA4020SR22NT | SWPA4020SR68NT |
| Kaihanga | Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd. | Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd. | Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd. | Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd. |
| Ratonga | - | - | - | - |
| Ngā āhuatanga | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Momo | - | - | - | - |
| Q @ Freq | - | - | - | - |
| Inangarangi | - | - | - | - |
| Rahi / Rahi | - | - | - | - |
| Rauemi - Kore | - | - | - | - |
| Teitei - Tae (Max) | - | - | - | - |
| Raupapa | - | - | - | - |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Tae Mahi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Whakatauranga o naianei (AMPS) | - | - | - | - |
| Maha - Te Whakaoho Whaiaro | - | - | - | - |
| Nāianei - kōkiri (Isat) | - | - | - | - |
| Te manawanui | - | - | - | - |
| DC Resistance (DCR) | - | - | - | - |
| Paa / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Pūrere Pūrere Whakarato | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau | - | - | - | - |
| Te whakangungu | - | - | - | - |
Tangohia a SWPA4020SR47NT PDF Datasheets me Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd. tuhinga mo SWPA4020SR47NT - Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd..
Kaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |













Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.