- Bran***Lewis
- 2026/05/11
HTML Datasheet
SMDA05C-5 thru SMDA24C-5.pdfPahi PCN
2.73KHz.pdfHoahoa PCN / Tohu
Cylindrical Battery Holders.pdfKei te hiahia koe he utu pai ake?
Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.
| Maha | Utu Tau | Peke.Utu |
|---|---|---|
| 1+ | $1.049 | $1.05 |
| 200+ | $0.406 | $81.20 |
| 500+ | $0.392 | $196.00 |
| 1000+ | $0.384 | $384.00 |
SMDA05C-5.TBT Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau Semtech Corporation - SMDA05C-5.TBT, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki Semtech Corporation - SMDA05C-5.TBT
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | Semtech |
| Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) | 5V (Max) |
| Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp | 9.8V |
| Ngaohihi - Breakdown (Min) | 6V |
| Momo | Zener |
| Pūrere Pūrere Whakarato | 8-SO |
| Raupapa | SMDAC-5 |
| Tiaki Raina Power | No |
| Power - Peak Pulse | 300W |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Paa / Case | 8-SOIC (0.154', 3.90mm Width) |
| Pūhera | Tape & Reel (TR) |
| Tae Mahi | -55°C ~ 125°C (TJ) |
| Momo Tae | Surface Mount |
| I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) | 17A (8/20µs) |
| Capacitance @ Frequency | 350pF @ 1MHz |
| Mahinga Korero | 5 |
| Tau hua hua | SMDA05 |
| Nga tono | General Purpose |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS Compliant |
| Taumata Maha Kore (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8541.10.0080 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki Semtech Corporation SMDA05C-5.TBT.
| Huanga hua | ||||
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | SMDA05C-7.TBT | SMDA05C-5.T | SMDA05C-5TR | SMDA05C-5E3/TR7 |
| Kaihanga | Semtech Corporation | Semtech Corporation | Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions | Microchip Technology |
| Mahinga Korero | - | - | - | - |
| Paa / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Momo | - | - | - | - |
| Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) | - | - | - | - |
| Capacitance @ Frequency | - | - | - | - |
| Power - Peak Pulse | - | - | - | - |
| Nga tono | - | - | - | - |
| Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp | - | - | - | - |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Pūrere Pūrere Whakarato | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Tiaki Raina Power | - | - | - | - |
| Tae Mahi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) | - | - | - | - |
| Tau hua hua | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Ngaohihi - Breakdown (Min) | - | - | - | - |
| Raupapa | - | - | - | - |
Tangohia a SMDA05C-5.TBT PDF Datasheets me Semtech Corporation tuhinga mo SMDA05C-5.TBT - Semtech Corporation.
SMDA05C-5.TBSemtechKaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |













Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.