- Jess***Jones
- 2026/04/17
Raraunga
CPS Series Datasheet.pdfCPS16-LA00A10-SNCSNCWF-RI0WBVAR-W1040-S Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau SCHURTER Inc. - CPS16-LA00A10-SNCSNCWF-RI0WBVAR-W1040-S, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki SCHURTER Inc. - CPS16-LA00A10-SNCSNCWF-RI0WBVAR-W1040-S
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | Schurter |
| Whakaaetanga Ngaohiko - DC | 60 V |
| Whakaaetanga Ngaohiko - AC | 42 V |
| Momo | Capacitive, Illuminated |
| Kāhua Whakamutunga | Wire Leads |
| Whakawhiti Mahinga | Off-On |
| Raupapa | CPS |
| Pihanga Whakapae Paepae | Circular - 16.10mm Dia |
| Pūhera | Bulk |
| Tae Mahi | -40°C ~ 60°C |
| Momo Tae | Panel Mount, Front |
| Te Mahi Momo | - |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tiaki Ingoa | IP67 - Dust Tight, Waterproof |
| Whakakamahi Whakakuku (Nominal) | 5 ~ 28 VDC |
| Momo Whakamarama, Tae | LED, Blue/White |
| Ngā āhuatanga | Finger Guide |
| Te Oranga Rawa | - |
| Whakatauranga o naianei (AMPS) | 100mA (AC/DC) |
| Tae - Kaihoahoa / Kaporo | Silver |
| Takahanga | SPST |
| Tau hua hua | CPS16-LA |
| Momo Kaihoko | Round, Button, Flush |
| Te Waitohu Mahi | × |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS3 |
| Taumata Maha Kore (MSL) | Vendor Undefined |
| Tutuki te mana | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.50.9033 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki SCHURTER Inc. CPS16-LA00A10-SNCSNCWF-RI0WBVAR-W1040-S.
| Huanga hua | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | CPS16-LA00A10-SNCSNCWF-RI0WBVAR-W1041-S | CPS16-LA00A10-SNCSNCWF-RI0WBVAR-W1042-S | CPS16-LA00A10-SNCSNCWF-RI0WBVAR-W1048-S | CPS16-LA00A10-SNCSNCWF-RI0WBVAR-W1044-S |
| Kaihanga | SCHURTER Inc. | SCHURTER Inc. | SCHURTER Inc. | SCHURTER Inc. |
| Tau hua hua | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Tae - Kaihoahoa / Kaporo | - | - | - | - |
| Takahanga | - | - | - | - |
| Whakawhiti Mahinga | - | - | - | - |
| Whakaaetanga Ngaohiko - DC | - | - | - | - |
| Pihanga Whakapae Paepae | - | - | - | - |
| Momo | - | - | - | - |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Ngā āhuatanga | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Kāhua Whakamutunga | - | - | - | - |
| Whakatauranga o naianei (AMPS) | - | - | - | - |
| Whakakamahi Whakakuku (Nominal) | - | - | - | - |
| Tiaki Ingoa | - | - | - | - |
| Raupapa | - | - | - | - |
| Tae Mahi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Momo Kaihoko | - | - | - | - |
| Momo Whakamarama, Tae | - | - | - | - |
| Te Mahi Momo | - | - | - | - |
| Te Oranga Rawa | - | - | - | - |
| Whakaaetanga Ngaohiko - AC | - | - | - | - |
| Te Waitohu Mahi | - | - | - | - |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
Tangohia a CPS16-LA00A10-SNCSNCWF-RI0WBVAR-W1040-S PDF Datasheets me SCHURTER Inc. tuhinga mo CPS16-LA00A10-SNCSNCWF-RI0WBVAR-W1040-S - SCHURTER Inc..
CPS16-LA00A10-SNCSNCWF-RI0WBVAR-W1049-SSCHURTER Inc.SWITCH PUSHBUTTON SPST 100MA 42V
CPS16-LA00A10-SNCSNCWF-RI0WBVAR-W1046-SSCHURTER Inc.SWITCH PUSHBUTTON SPST 100MA 42V
CPS16-LA00A10-SNCSNCWF-RI0WBVAR-W1033-SSCHURTER Inc.SWITCH PUSHBUTTON SPST 100MA 42V
CPS16-LA00A10-SNCSNCWF-RI0WBVAR-W1044-SSCHURTER Inc.SWITCH PUSHBUTTON SPST 100MA 42V
CPS16-LA00A10-SNCSNCWF-RI0WBVAR-W1032-SSCHURTER Inc.SWITCH PUSHBUTTON SPST 100MA 42V
CPS16-LA00A10-SNCSNCWF-RI0WBVAR-W1036-SSCHURTER Inc.SWITCH PUSHBUTTON SPST 100MA 42V
CPS16-LA00A10-SNCSNCWF-RI0WBVAR-W1041-SSCHURTER Inc.SWITCH PUSHBUTTON SPST 100MA 42V
CPS16-LA00A10-SNCSNCWF-RI0WBVAR-W1043-SSCHURTER Inc.SWITCH PUSHBUTTON SPST 100MA 42V
CPS16-LA00A10-SNCSNCWF-RI0WBVAR-W1031-SSCHURTER Inc.SWITCH PUSHBUTTON SPST 100MA 42V
CPS16-LA00A10-SNCSNCWF-RI0WBVAR-W1042-SSCHURTER Inc.SWITCH PUSHBUTTON SPST 100MA 42V
CPS16-LA00A10-SNCSNCWF-RI0WBVAR-W1039-SSCHURTER Inc.SWITCH PUSHBUTTON SPST 100MA 42V
CPS16-LA00A10-SNCSNCWF-RI0WBVAR-W1047-SSCHURTER Inc.SWITCH PUSHBUTTON SPST 100MA 42V
CPS16-LA00A10-SNCSNCWF-RI0WBVAR-W1034-SSCHURTER Inc.SWITCH PUSHBUTTON SPST 100MA 42V
CPS16-LA00A10-SNCSNCWF-RI0WBVAR-W1045-SSCHURTER Inc.SWITCH PUSHBUTTON SPST 100MA 42V
CPS16-LA00A10-SNCSNCWF-RI0WBVAR-W1038-SSCHURTER Inc.SWITCH PUSHBUTTON SPST 100MA 42V
CPS16-LA00A10-SNCSNCWF-RI0WBVAR-W1048-SSCHURTER Inc.SWITCH PUSHBUTTON SPST 100MA 42V
CPS16-LA00A10-SNCSNCWF-RI0WBVAR-W1035-SSCHURTER Inc.SWITCH PUSHBUTTON SPST 100MA 42V
CPS16-LA00A10-SNCSNCWF-RI0WBVAR-W1037-SSCHURTER Inc.SWITCH PUSHBUTTON SPST 100MA 42VKaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |














Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.