- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Nga korero taiao
RoHS Declaration of Conformity.pdfKei te hiahia koe he utu pai ake?
Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.
| Maha | Utu Tau | Peke.Utu |
|---|---|---|
| 1+ | $15.59 | $15.59 |
| 200+ | $6.22 | $1,244.00 |
| 500+ | $6.01 | $3,005.00 |
| 1000+ | $5.91 | $5,910.00 |
IT314 Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau Schaffner EMC Inc. - IT314, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki Schaffner EMC Inc. - IT314
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | Schaffner EMC, Inc. |
| Taumaha | 0.88 oz (25.08 g) |
| Ka hurihia te Ratio - Kura Tuatahi: Te Kura Tuarua | 3:1:1 |
| Momo Whakawhiti | Data/Voice Coupling |
| Rahi / Rahi | 1.004' L x 1.004' W (25.50mm x 25.50mm) |
| Raupapa | IT |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Pūhera | Tray |
| Tae Mahi | -25°C ~ 70°C |
| Momo Tae | Through Hole |
| Inangarangi | 35mH |
| Teitei - Tae (Max) | 0.992' (25.20mm) |
| Et (volt-wa) | - |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS3 |
| Taumata Maha Kore (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Tutuki te mana | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.31.2000 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki Schaffner EMC Inc. IT314.
| Huanga hua | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | IT314 | IT3205CE | IT3-300P-32H(04) | IT3-300P-38H(03) |
| Kaihanga | Schaffner EMC Inc. | RRAKIN | Hirose Electric Co Ltd | Hirose Electric Co Ltd |
| Tae Mahi | -25°C ~ 70°C | - | - | - |
| Rahi / Rahi | 1.004' L x 1.004' W (25.50mm x 25.50mm) | - | - | - |
| Momo Whakawhiti | Data/Voice Coupling | - | - | - |
| Momo Tae | Through Hole | - | Stacking | - |
| Ka hurihia te Ratio - Kura Tuatahi: Te Kura Tuarua | 3:1:1 | - | - | - |
| Raupapa | IT | - | IT3 | - |
| Pūhera | Tray | - | Tray | Tray |
| Et (volt-wa) | - | - | - | - |
| Inangarangi | 35mH | - | - | - |
| Teitei - Tae (Max) | 0.992' (25.20mm) | - | - | - |
| Taumaha | 0.88 oz (25.08 g) | - | - | - |
Tangohia a IT314 PDF Datasheets me Schaffner EMC Inc. tuhinga mo IT314 - Schaffner EMC Inc..
IT3-300P/REMOVAL-CAPHirose Electric Co LtdCONN CAP
IT3010ERenesas Electronics America IncIT3010E
IT3-300P-38H(03)Hirose Electric Co LtdCONN INTERPOSER 300POS STACK
IT3012ERenesas Electronics America IncIT3012E
IT3205CE16.368MHZRAKON
IT3205EERAKON
IT3205CERRAKIN
IT3205CE 26.000MHzRAKON
IT3205CE 16.367667MHzRAKON
IT3205CE24.5535MHZRAKON
IT3205BE 24.5535RAKON
IT3205FERAKON
IT3205CE-16.369MHZRAKONKaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |













Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.