- Jess***Jones
- 2026/04/17
TMMH-141-04-TM-T Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau Samtec Inc. - TMMH-141-04-TM-T, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki Samtec Inc. - TMMH-141-04-TM-T
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | Samtec, Inc. |
| Te Whakatau Ngaohiko | - |
| Whakamutunga | Solder |
| Kāhua | Board to Board or Cable |
| Te whakaheke | Unshrouded |
| Raupapa | TMMH |
| Mokowhitu Haupae - Te Tae | 0.079" (2.00mm) |
| Pitch - Mating | 0.079" (2.00mm) |
| Pūhera | Bulk |
| Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui | 0.255" (6.48mm) |
| Tae Mahi | -55°C ~ 105°C |
| Tau o nga Rarangi | 3 |
| Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea | All |
| Tau o nga Tauranga | 123 |
| Momo Tae | Through Hole |
| Ko te Whakatau Whakamatau | UL94 V-0 |
| Nga Tae Whakamuri | - |
| Rauemi Whakanoho | Liquid Crystal Polymer (LCP) |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Teitei Whakanoho | 0.079" (2.00mm) |
| Tae Whakanoho | Black |
| Tiaki Ingoa | - |
| Ngā āhuatanga | - |
| Pato Tere | Push-Pull |
| Whakatauranga o naianei (AMPS) | - |
| Momo Hoapā | Male Pin |
| Hoahoa Whakapā | Square |
| Whakaaetanga Mea | Phosphor Bronze |
| Whakapā mai te roa - Pouaka | 0.101" (2.57mm) |
| Whakaauau te Whakaaetanga - Tae | 0.075" (1.90mm) |
| Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka | - |
| Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae | - |
| Whakaoti Whakamutunga - Pouaka | Tin |
| Whakaoti Whakamutunga - Tae | Tin |
| Momo Hononga | Header, Cuttable |
| Tau hua hua | TMMH-141 |
| Nga tono | - |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS3 |
| Taumata Maha Kore (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki Samtec Inc. TMMH-141-04-TM-T.
| Huanga hua | ![]() |
![]() |
|---|---|---|
| Tau Wae | TMMH-141-04-TM-T | 4946.8 |
| Kaihanga | Samtec Inc. | Conta-Clip, Inc. |
| Ngā āhuatanga | - | - |
| Pato Tere | Push-Pull | - |
| Whakaoti Whakamutunga - Pouaka | Tin | - |
| Nga Tae Whakamuri | - | - |
| Whakapā mai te roa - Pouaka | 0.101" (2.57mm) | - |
| Kāhua | Board to Board or Cable | - |
| Ko te Whakatau Whakamatau | UL94 V-0 | - |
| Hoahoa Whakapā | Square | - |
| Whakaauau te Whakaaetanga - Tae | 0.075" (1.90mm) | - |
| Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea | All | - |
| Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae | - | - |
| Tau hua hua | TMMH-141 | - |
| Momo Hononga | Header, Cuttable | - |
| Teitei Whakanoho | 0.079" (2.00mm) | - |
| Te Whakatau Ngaohiko | - | - |
| Whakaaetanga Mea | Phosphor Bronze | - |
| Rauemi Whakanoho | Liquid Crystal Polymer (LCP) | - |
| Whakatauranga o naianei (AMPS) | - | - |
| Momo Tae | Through Hole | - |
| Mokowhitu Haupae - Te Tae | 0.079" (2.00mm) | - |
| Tae Mahi | -55°C ~ 105°C | - |
| Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui | 0.255" (6.48mm) | - |
| Pitch - Mating | 0.079" (2.00mm) | - |
| Te whakaheke | Unshrouded | - |
| Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka | - | - |
| Tau o nga Tauranga | 123 | - |
| Nga tono | - | - |
| Tiaki Ingoa | - | - |
| Raupapa | TMMH | MC |
| Tau o nga Rarangi | 3 | - |
| Tae Whakanoho | Black | - |
| Momo Hoapā | Male Pin | - |
| Whakaoti Whakamutunga - Tae | Tin | - |
| Pūhera | Bulk | Box |
| Whakamutunga | Solder | - |
Kaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |














Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.