- Jess***Jones
- 2026/04/17
Kei te hiahia koe he utu pai ake?
Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.
| Maha | Utu Tau | Peke.Utu |
|---|---|---|
| 1+ | $8.247 | $8.25 |
SFML-120-T2-S-D-P-TR Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau Samtec Inc. - SFML-120-T2-S-D-P-TR, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki Samtec Inc. - SFML-120-T2-S-D-P-TR
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | Samtec, Inc. |
| Te Whakatau Ngaohiko | 250VAC |
| Whakamutunga | Solder |
| Kāhua | Board to Board or Cable |
| Raupapa | Tiger Eye™ SFML |
| Mokowhitu Haupae - Te Tae | 0.050" (1.27mm) |
| Pitch - Mating | 0.050" (1.27mm) |
| Pūhera | Tape & Reel (TR) |
| Tae Mahi | -55°C ~ 125°C |
| Tau o nga Rarangi | 2 |
| Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea | All |
| Tau o nga Tauranga | 40 |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Ko te Whakatau Whakamatau | UL94 V-0 |
| Nga Tae Whakamuri | - |
| Rauemi Whakanoho | Liquid Crystal Polymer (LCP) |
| Teitei Whakanoho | 0.185" (4.70mm) |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tae Whakanoho | Black |
| Tiaki Ingoa | - |
| Ngā āhuatanga | Pick and Place |
| Pato Tere | Locking Ramp |
| Whakatauranga o naianei (AMPS) | 3.2A per Contact |
| Momo Hoapā | Female Socket |
| Hoahoa Whakapā | Square |
| Whakaaetanga Mea | - |
| Whakapā mai te roa - Pouaka | - |
| Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka | - |
| Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae | 30.0µin (0.76µm) |
| Whakaoti Whakamutunga - Pouaka | Tin |
| Whakaoti Whakamutunga - Tae | Gold |
| Momo Hononga | Receptacle |
| Tau hua hua | SFML-120 |
| Nga tono | - |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS3 |
| Taumata Maha Kore (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki Samtec Inc. SFML-120-T2-S-D-P-TR.
| Huanga hua | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | SFML-120-T2-S-D-LC-P-TR | SFML-120-T2-S-D-SN-P-TR | SFML-120-T2-S-D-LC-K-TR | SFML-120-T2-S-D-SN-TR |
| Kaihanga | Samtec Inc. | Samtec Inc. | Samtec Inc. | Samtec Inc. |
| Tae Mahi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Tau o nga Tauranga | - | - | - | - |
| Pato Tere | - | - | - | - |
| Tae Whakanoho | - | - | - | - |
| Tau hua hua | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Momo Hoapā | - | - | - | - |
| Nga tono | - | - | - | - |
| Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka | - | - | - | - |
| Whakapā mai te roa - Pouaka | - | - | - | - |
| Whakaaetanga Mea | - | - | - | - |
| Mokowhitu Haupae - Te Tae | - | - | - | - |
| Whakaoti Whakamutunga - Pouaka | - | - | - | - |
| Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea | - | - | - | - |
| Raupapa | - | - | - | - |
| Whakaoti Whakamutunga - Tae | - | - | - | - |
| Ko te Whakatau Whakamatau | - | - | - | - |
| Te Whakatau Ngaohiko | - | - | - | - |
| Pitch - Mating | - | - | - | - |
| Nga Tae Whakamuri | - | - | - | - |
| Tau o nga Rarangi | - | - | - | - |
| Ngā āhuatanga | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Tiaki Ingoa | - | - | - | - |
| Kāhua | - | - | - | - |
| Teitei Whakanoho | - | - | - | - |
| Whakamutunga | - | - | - | - |
| Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae | - | - | - | - |
| Whakatauranga o naianei (AMPS) | - | - | - | - |
| Momo Hononga | - | - | - | - |
| Rauemi Whakanoho | - | - | - | - |
| Hoahoa Whakapā | - | - | - | - |
SFML-120-T2-S-D-LC-TRSamtec Inc.CONN RCPT 40POS 0.05 GOLD SMD
SFML-120-T2-S-D-SN-TRSamtec Inc.CONN RCPT 40POS 0.05 GOLD SMD
SFML-120-T2-S-D-SN-P-TRSamtec Inc.CONN RCPT 40POS 0.05 GOLD SMD
SFML-120-T2-SM-DSamtec Inc.CONN RCPT 40POS 0.05 GOLD SMD
SFML-120-T2-S-D-LC-P-TRSamtec Inc.CONN RCPT 40POS 0.05 GOLD SMD
SFML-120-T2-SM-D-ASamtec Inc.CONN RCPT 40POS 0.05 GOLD SMD
SFML-120-T2-S-D-K-TRSamtec Inc.CONN RCPT 40POS 0.05 GOLD SMD
SFML-120-T2-S-D-SN-KSamtec Inc.CONN RCPT 40POS 0.05 GOLD SMD
SFML-120-T2-S-D-LC-K-TRSamtec Inc.CONN RCPT 40POS 0.05 GOLD SMD
SFML-120-T2-S-D-TRSamtec Inc.CONN RCPT 40POS 0.05 GOLD SMD
SFML-120-T2-S-D-LC-KSamtec Inc.CONN RCPT 40POS 0.05 GOLD SMD
SFML-120-T2-S-D-SN-K-TRSamtec Inc.CONN RCPT 40POS 0.05 GOLD SMD
SFML-120-T2-S-D-SNSamtec Inc.CONN RCPT 40POS 0.05 GOLD SMD
SFML-120-T2-S-D-PSamtec Inc.CONN RCPT 40POS 0.05 GOLD SMD
SFML-120-T2-S-D-LC-PSamtec Inc.CONN RCPT 40POS 0.05 GOLD SMD
SFML-120-T2-S-D-SN-PSamtec Inc.CONN RCPT 40POS 0.05 GOLD SMDKaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |














Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.