- Bran***Lewis
- 2026/05/11
HTML Datasheet
MTSW, HMTSW Series Datasheet.pdfRaraunga
MTSW, HMTSW Series Datasheet.pdfMTSW-107-24-G-D-308 Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau Samtec Inc. - MTSW-107-24-G-D-308, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki Samtec Inc. - MTSW-107-24-G-D-308
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | Samtec, Inc. |
| Te Whakatau Ngaohiko | - |
| Whakamutunga | Solder |
| Kāhua | Board to Board or Cable |
| Te whakaheke | Unshrouded |
| Raupapa | Flex Stack, MTSW |
| Mokowhitu Haupae - Te Tae | 0.100" (2.54mm) |
| Pitch - Mating | 0.100" (2.54mm) |
| Pūhera | Bulk |
| Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui | 0.480" (12.19mm) |
| Tae Mahi | -55°C ~ 125°C |
| Tau o nga Rarangi | 2 |
| Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea | All |
| Tau o nga Tauranga | 14 |
| Momo Tae | Through Hole |
| Ko te Whakatau Whakamatau | UL94 V-0 |
| Nga Tae Whakamuri | - |
| Rauemi Whakanoho | Polyester, Glass Filled |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Teitei Whakanoho | 0.100" (2.54mm) |
| Tae Whakanoho | Black |
| Tiaki Ingoa | - |
| Ngā āhuatanga | - |
| Pato Tere | Push-Pull |
| Whakatauranga o naianei (AMPS) | 3A |
| Momo Hoapā | Male Pin |
| Hoahoa Whakapā | Square |
| Whakaaetanga Mea | Phosphor Bronze |
| Whakapā mai te roa - Pouaka | 0.072" (1.83mm) |
| Whakaauau te Whakaaetanga - Tae | 0.308" (7.82mm) |
| Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka | 3.00µin (0.076µm) |
| Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae | 10.0µin (0.25µm) |
| Whakaoti Whakamutunga - Pouaka | Gold |
| Whakaoti Whakamutunga - Tae | Gold |
| Momo Hononga | Header, Cuttable |
| Tau hua hua | MTSW-107 |
| Nga tono | - |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS3 |
| Taumata Maha Kore (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki Samtec Inc. MTSW-107-24-G-D-308.
| Huanga hua | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | MTSW-107-24-G-D-370 | MTSW-107-24-G-D-235-001 | MTSW-107-24-G-S-130-RA | MTSW-107-24-G-D-280 |
| Kaihanga | Samtec Inc. | Samtec Inc. | Samtec Inc. | Samtec Inc. |
| Tau o nga Tauranga | - | - | - | - |
| Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui | - | - | - | - |
| Tau hua hua | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae | - | - | - | - |
| Teitei Whakanoho | - | - | - | - |
| Whakaoti Whakamutunga - Pouaka | - | - | - | - |
| Tae Mahi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Momo Hoapā | - | - | - | - |
| Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka | - | - | - | - |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Whakaoti Whakamutunga - Tae | - | - | - | - |
| Nga tono | - | - | - | - |
| Whakaaetanga Mea | - | - | - | - |
| Tau o nga Rarangi | - | - | - | - |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Tae Whakanoho | - | - | - | - |
| Whakaauau te Whakaaetanga - Tae | - | - | - | - |
| Tiaki Ingoa | - | - | - | - |
| Te Whakatau Ngaohiko | - | - | - | - |
| Hoahoa Whakapā | - | - | - | - |
| Whakapā mai te roa - Pouaka | - | - | - | - |
| Whakatauranga o naianei (AMPS) | - | - | - | - |
| Te whakaheke | - | - | - | - |
| Kāhua | - | - | - | - |
| Raupapa | - | - | - | - |
| Mokowhitu Haupae - Te Tae | - | - | - | - |
| Momo Hononga | - | - | - | - |
| Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea | - | - | - | - |
| Rauemi Whakanoho | - | - | - | - |
| Pato Tere | - | - | - | - |
| Ko te Whakatau Whakamatau | - | - | - | - |
| Ngā āhuatanga | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Nga Tae Whakamuri | - | - | - | - |
| Whakamutunga | - | - | - | - |
| Pitch - Mating | - | - | - | - |
Tangohia a MTSW-107-24-G-D-308 PDF Datasheets me Samtec Inc. tuhinga mo MTSW-107-24-G-D-308 - Samtec Inc..
MTSW-107-24-G-D-280Samtec Inc.CONN HEADER VERT 14POS 2.54MM
MTSW-107-24-G-S-235Samtec Inc.CONN HEADER VERT 7POS 2.54MM
MTSW-107-24-G-D-270Samtec Inc.CONN HEADER VERT 14POS 2.54MM
MTSW-107-24-G-D-236Samtec Inc.CONN HEADER VERT 14POS 2.54MM
MTSW-107-24-G-D-255Samtec Inc.CONN HEADER VERT 14POS 2.54MM
MTSW-107-24-G-S-275Samtec Inc.CONN HEADER VERT 7POS 2.54MM
MTSW-107-24-G-T-210Samtec Inc.CONN HEADER VERT 21POS 2.54MM
MTSW-107-24-G-S-310Samtec Inc.CONN HEADER VERT 7POS 2.54MM
MTSW-107-24-G-D-370Samtec Inc.CONN HEADER VERT 14POS 2.54MM
MTSW-107-24-G-D-235-001Samtec Inc.CONN HEADER VERT 14POS 2.54MM
MTSW-107-24-G-D-250Samtec Inc.CONN HEADER VERT 14POS 2.54MM
MTSW-107-24-G-S-240Samtec Inc.CONN HEADER VERT 7POS 2.54MM
MTSW-107-24-G-D-256-001Samtec Inc.CONN HEADER VERT 14POS 2.54MM
MTSW-107-24-G-S-370Samtec Inc.CONN HEADER VERT 7POS 2.54MM
MTSW-107-24-G-D-290Samtec Inc.CONN HEADER VERT 14POS 2.54MM
MTSW-107-24-G-D-275Samtec Inc.CONN HEADER VERT 14POS 2.54MM
MTSW-107-24-G-S-270Samtec Inc.CONN HEADER VERT 7POS 2.54MM
MTSW-107-24-G-S-130-RASamtec Inc.CONN HEADER R/A 7POS 2.54MMKaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |














Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.