- Bran***Lewis
- 2026/05/11
HTML Datasheet
FW Series SMT Double Datasheet.pdfFW-23-05-G-D-300-170 Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau Samtec Inc. - FW-23-05-G-D-300-170, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki Samtec Inc. - FW-23-05-G-D-300-170
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | Samtec, Inc. |
| Whakamutunga | Solder |
| Raupapa | Flex Stack, FW |
| Mokowā Haupae | 0.050" (1.27mm) |
| Pana | 0.050" (1.27mm) |
| Pūhera | Bulk |
| Tau o nga Rarangi | 2 |
| Tau o nga Tauranga | 46 |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Length - Tail | - |
| Length - Tae Tae | 0.300" (7.620mm) |
| Length - Pouaka (Tae) | 0.170" (4.318mm) |
| Length - Waara Whānui | 0.470" (11.938mm) |
| Whakaauau te Poari Whakamutunga - Pouaka (Pouaka) | 10.0µin (0.25µm) |
| Whakaoti Whakamutunga - Pouaka (Tae) | Gold |
| Tae | Black |
| Tau hua hua | FW-23-05 |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS3 |
| Taumata Maha Kore (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki Samtec Inc. FW-23-05-G-D-300-170.
| Huanga hua | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | FW-23-05-G-D-300-170-A-P | FW-23-05-G-D-300-125-A-P | FW-23-05-G-D-263-217-A-P-TR | FW-23-05-G-D-345-270 |
| Kaihanga | Samtec Inc. | Samtec Inc. | Samtec Inc. | Samtec Inc. |
| Whakaauau te Poari Whakamutunga - Pouaka (Pouaka) | - | - | - | - |
| Whakamutunga | - | - | - | - |
| Pana | - | - | - | - |
| Tau o nga Rarangi | - | - | - | - |
| Length - Waara Whānui | - | - | - | - |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Tae | - | - | - | - |
| Whakaoti Whakamutunga - Pouaka (Tae) | - | - | - | - |
| Tau hua hua | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Length - Tail | - | - | - | - |
| Length - Tae Tae | - | - | - | - |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Length - Pouaka (Tae) | - | - | - | - |
| Tau o nga Tauranga | - | - | - | - |
| Raupapa | - | - | - | - |
| Mokowā Haupae | - | - | - | - |
Tangohia a FW-23-05-G-D-300-170 PDF Datasheets me Samtec Inc. tuhinga mo FW-23-05-G-D-300-170 - Samtec Inc..
FW-23-05-G-D-400-065Samtec Inc.CONN HDR 46POS 0.05 STACK SMD
FW-23-05-G-D-400-075Samtec Inc.CONN HDR 46POS 0.05 STACK SMD
FW-23-05-G-D-264-216-A-P-TRSamtec Inc.CONN HDR 46POS 0.05 STACK SMD
FW-23-05-G-D-345-270Samtec Inc.CONN HDR 46POS 0.05 STACK SMD
FW-23-05-G-D-265-215-A-P-TRSamtec Inc.CONN HDR 46POS 0.05 STACK SMD
FW-23-05-G-D-395-195-A-P-TRSamtec Inc.CONN HDR 46POS 0.05 STACK SMD
FW-23-05-G-D-395-195Samtec Inc.CONN HDR 46POS 0.05 STACK SMD
FW-23-05-G-D-263-164-P-TRSamtec Inc.CONN HDR 46POS 0.05 STACK SMD
FW-23-05-G-D-300-170-A-PSamtec Inc.CONN HDR 46POS 0.05 STACK SMD
FW-23-05-G-D-263-164-PSamtec Inc.CONN HDR 46POS 0.05 STACK SMD
FW-23-05-G-D-263-217-A-P-TRSamtec Inc.CONN HDR 46POS 0.05 STACK SMD
FW-23-05-G-D-263-217-ASamtec Inc.CONN HDR 46POS 0.05 STACK SMD
FW-23-05-G-D-263-217-A-TRSamtec Inc.CONN HDR 46POS 0.05 STACK SMD
FW-23-05-G-D-400-090Samtec Inc.CONN HDR 46POS 0.05 STACK SMD
FW-23-05-G-D-263-217-A-PSamtec Inc.CONN HDR 46POS 0.05 STACK SMD
FW-23-05-G-D-395-200Samtec Inc.CONN HDR 46POS 0.05 STACK SMD
FW-23-05-G-D-300-125-A-PSamtec Inc.CONN HDR 46POS 0.05 STACK SMD
FW-23-05-G-D-395-195-P-TRSamtec Inc.CONN HDR 46POS 0.05 STACK SMDKaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |














Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.