- Jess***Jones
- 2026/04/17
HTML Datasheet
FW Series SMT Double Datasheet.pdfFW-13-03-F-D-325-075 Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau Samtec Inc. - FW-13-03-F-D-325-075, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki Samtec Inc. - FW-13-03-F-D-325-075
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | Samtec, Inc. |
| Whakamutunga | Solder |
| Raupapa | Flex Stack, FW |
| Mokowā Haupae | 0.050" (1.27mm) |
| Pana | 0.050" (1.27mm) |
| Pūhera | Bulk |
| Tau o nga Rarangi | 2 |
| Tau o nga Tauranga | 26 |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Length - Tail | - |
| Length - Tae Tae | 0.325" (8.255mm) |
| Length - Pouaka (Tae) | 0.075" (1.905mm) |
| Length - Waara Whānui | 0.400" (10.160mm) |
| Whakaauau te Poari Whakamutunga - Pouaka (Pouaka) | 3.00µin (0.076µm) |
| Whakaoti Whakamutunga - Pouaka (Tae) | Gold |
| Tae | Black |
| Tau hua hua | FW-13-03 |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS3 |
| Taumata Maha Kore (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki Samtec Inc. FW-13-03-F-D-325-075.
| Huanga hua | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | FW-13-03-F-D-312-075-ES-A | FW-13-03-F-D-305-065-A-P-TR | FW-13-03-F-D-305-077-A | FW-13-03-F-D-305-095-A-P-TR |
| Kaihanga | Samtec Inc. | Samtec Inc. | Samtec Inc. | Samtec Inc. |
| Tau o nga Rarangi | - | - | - | - |
| Length - Tae Tae | - | - | - | - |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Length - Pouaka (Tae) | - | - | - | - |
| Whakaoti Whakamutunga - Pouaka (Tae) | - | - | - | - |
| Tau hua hua | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Tau o nga Tauranga | - | - | - | - |
| Pana | - | - | - | - |
| Length - Tail | - | - | - | - |
| Tae | - | - | - | - |
| Mokowā Haupae | - | - | - | - |
| Length - Waara Whānui | - | - | - | - |
| Raupapa | - | - | - | - |
| Whakaauau te Poari Whakamutunga - Pouaka (Pouaka) | - | - | - | - |
| Whakamutunga | - | - | - | - |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
Tangohia a FW-13-03-F-D-325-075 PDF Datasheets me Samtec Inc. tuhinga mo FW-13-03-F-D-325-075 - Samtec Inc..
FW-13-03-F-D-320-080-ASamtec Inc.CONN HDR 26POS 0.05 STACK SMD
FW-13-03-F-D-305-065-ASamtec Inc.CONN HDR 26POS 0.05 STACK SMD
FW-13-03-F-D-305-095-A-P-TRSamtec Inc.CONN HDR 26POS 0.05 STACK SMD
FW-13-03-G-D-102-165-P-TRSamtec Inc.CONN HDR 26POS 0.05 STACK SMD
FW-13-03-FM-D-305-065-ASamtec Inc.CONN HDR 26POS 0.05 STACK SMD
FW-13-03-F-D-310-072-EP-A-PSamtec Inc.CONN HDR 26POS 0.05 STACK SMD
FW-13-03-FM-D-215-065-ASamtec Inc.CONN HDR 26POS 0.05 STACK SMD
FW-13-03-F-D-305-077-ASamtec Inc.CONN HDR 26POS 0.05 STACK SMD
FW-13-03-G-D-115-236Samtec Inc.CONN HDR 26POS 0.05 STACK SMD
FW-13-03-G-D-085-197-PSamtec Inc.CONN HDR 26POS 0.05 STACK SMD
FW-13-03-F-D-305-065-A-P-TRSamtec Inc.CONN HDR 26POS 0.05 STACK SMD
FW-13-03-G-D-125-135Samtec Inc.CONN HDR 26POS 0.05 STACK SMD
FW-13-03-F-D-304-065Samtec Inc.CONN HDR 26POS 0.05 STACK SMD
FW-13-03-F-D-312-075-ES-ASamtec Inc.CONN HDR 26POS 0.05 STACK SMD
FW-13-03-G-D-115-236-P-TRSamtec Inc.CONN HDR 26POS 0.05 STACK SMD
FW-13-03-FM-D-233-065Samtec Inc.CONN HDR 26POS 0.05 STACK SMD
FW-13-03-F-D-305-077-A-P-TRSamtec Inc.CONN HDR 26POS 0.05 STACK SMD
FW-13-03-G-D-125-120Samtec Inc.CONN HDR 26POS 0.05 STACK SMDKaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |














Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.