- Yuki***aka88
- 2026/05/26
ET60T-D06-3-08-D02-L-R1-S-H Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau Samtec Inc. - ET60T-D06-3-08-D02-L-R1-S-H, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki Samtec Inc. - ET60T-D06-3-08-D02-L-R1-S-H
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | Samtec, Inc. |
| Te Whakatau Ngaohiko | 250V |
| Whakamutunga | Solder |
| Raupapa | EXTreme Ten60Power™ |
| Pana | 0.100" (2.54mm) |
| Pūhera | Bulk |
| Tae Mahi | -40°C ~ 105°C |
| Tau o nga Rarangi | - |
| Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea | All |
| Tau o nga Tauranga | 32 |
| Tau o nga Tīwae | - |
| Momo Tae | Through Hole, Right Angle |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Ko te Whakatau Whakamatau | - |
| Ngā āhuatanga | Board Guide, Guide Pin |
| Whakatauranga o naianei (AMPS) | 0.044A |
| Tahora Whakapā, Tikanga | 24 Signal, 8 Power |
| Whakaaetia te Poaka Whakaoti | 10.0µin (0.25µm) |
| Whakautu Whakamutunga | Gold |
| Whakamahi Hononga | - |
| Momo Hononga | Header, Male Pins and Blades |
| Kāhua Hononga | EXTreme Ten60Power |
| Tae | Black |
| Tau hua hua | ET60T-D06 |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS3 |
| Taumata Maha Kore (MSL) | Not Applicable |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki Samtec Inc. ET60T-D06-3-08-D02-L-R1-S-H.
| Huanga hua | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | ET60T-D06-3-08-D03-L-R1-S-H | ET60T-D06-3-08-D04-L-R1-S-H | ET60T-D06-3-08-D02-S-R1-S-H | ET60T-D06-3-08-D03-S-R1-S-H |
| Kaihanga | Samtec Inc. | Samtec Inc. | Samtec Inc. | Samtec Inc. |
| Tau hua hua | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Tau o nga Tīwae | - | - | - | - |
| Whakaaetia te Poaka Whakaoti | - | - | - | - |
| Raupapa | - | - | - | - |
| Whakamahi Hononga | - | - | - | - |
| Pana | - | - | - | - |
| Kāhua Hononga | - | - | - | - |
| Tahora Whakapā, Tikanga | - | - | - | - |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Whakautu Whakamutunga | - | - | - | - |
| Tau o nga Tauranga | - | - | - | - |
| Ngā āhuatanga | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Tau o nga Rarangi | - | - | - | - |
| Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea | - | - | - | - |
| Tae | - | - | - | - |
| Momo Hononga | - | - | - | - |
| Whakatauranga o naianei (AMPS) | - | - | - | - |
| Whakamutunga | - | - | - | - |
| Te Whakatau Ngaohiko | - | - | - | - |
| Tae Mahi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Ko te Whakatau Whakamatau | - | - | - | - |
ET60T-D06-3-08-D03-S-R1-SSamtec Inc.CONN HEADER 33POS PCB
ET60T-D06-3-08-D02-S-R1-SSamtec Inc.CONN HEADER 32POS PCB
ET60T-D06-0-00-D06-L-R1-S-HSamtec Inc.CONN HEADER 12POS PCB
ET60T-D06-3-08-D03-L-R1-S-HSamtec Inc.CONN HEADER 33POS PCB
ET60T-D06-3-08-D02-S-R1-S-HSamtec Inc.CONN HEADER 32POS PCB
ET60T-D06-3-08-000-S-R1-SSamtec Inc.CONN HEADER 30POS PCB
ET60T-D06-3-08-000-L-R1-SSamtec Inc.CONN HEADER 30POS PCB
ET60T-D06-3-08-D02-L-R1-SSamtec Inc.CONN HEADER 32POS PCB
ET60T-D06-3-08-D04-L-R1-SSamtec Inc.CONN HEADER 34POS PCB
ET60T-D06-3-08-D03-L-R1-SSamtec Inc.CONN HEADER 33POS PCB
ET60T-D06-3-08-D04-S-R1-SSamtec Inc.CONN HEADER 34POS PCB
ET60T-D06-3-08-D04-L-R1-S-HSamtec Inc.CONN HEADER 34POS PCB
ET60T-D06-3-08-000-S-R1-S-HSamtec Inc.CONN HEADER 30POS PCB
ET60T-D06-0-00-D06-S-R1-SSamtec Inc.CONN HEADER 12POS PCB
ET60T-D06-3-08-D03-S-R1-S-HSamtec Inc.CONN HEADER 33POS PCB
ET60T-D06-0-00-D06-S-R1-S-HSamtec Inc.CONN HEADER 12POS PCB
ET60T-D06-3-08-000-L-R1-S-HSamtec Inc.CONN HEADER 30POS PCBKaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |














Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.