- Jess***Jones
- 2026/04/17
Kei te hiahia koe he utu pai ake?
Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.
| Maha | Utu Tau | Peke.Utu |
|---|---|---|
| 1+ | $0.009 | $0.01 |
RCS2012F2R61CS Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau Samsung Electro-Mechanics - RCS2012F2R61CS, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki Samsung Electro-Mechanics - RCS2012F2R61CS
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | Samsung Electro-Mechanics |
| Te manawanui | ±1% |
| Te Tae Tema | ±300ppm/°C |
| Pūrere Pūrere Whakarato | 0805 |
| Rahi / Rahi | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| Raupapa | RCS |
| Tuhinga | 2.61 Ohms |
| Mana (Watts) | 0.125W, 1/8W |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Paa / Case | 0805 (2012 Metric) |
| Pūhera | Tape & Reel (TR) |
| Tae Mahi | -55°C ~ 155°C |
| Tuhinga o mua | 2 |
| Teitei - Tae (Max) | 0.026" (0.66mm) |
| Ngā āhuatanga | Anti-Sulfur, Moisture Resistant |
| Raatau Kore | - |
| Te hanganga | Thick Film |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS3 |
| Taumata Maha Kore (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Tutuki te mana | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8533.21.0030 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki Samsung Electro-Mechanics RCS2012F2R61CS.
| Huanga hua | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | RCS2012F2R26CS | RCS2012F2R67CS | RCS2012F2R21CS | RCS2012F2R49CS |
| Kaihanga | Samsung Electro-Mechanics | Samsung Electro-Mechanics | Samsung Electro-Mechanics | Samsung Electro-Mechanics |
| Mana (Watts) | - | - | - | - |
| Teitei - Tae (Max) | - | - | - | - |
| Paa / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Te manawanui | - | - | - | - |
| Tuhinga o mua | - | - | - | - |
| Tae Mahi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Tuhinga | - | - | - | - |
| Te Tae Tema | - | - | - | - |
| Te hanganga | - | - | - | - |
| Rahi / Rahi | - | - | - | - |
| Raupapa | - | - | - | - |
| Ngā āhuatanga | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Raatau Kore | - | - | - | - |
| Pūrere Pūrere Whakarato | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
Tangohia a RCS2012F2R61CS PDF Datasheets me Samsung Electro-Mechanics tuhinga mo RCS2012F2R61CS - Samsung Electro-Mechanics.
RCS2012F2R87CSSamsung Electro-MechanicsRES 2.87 OHM 1% 1/8W 0805
RCS2012F2R7CSSamsung Electro-MechanicsRES 2.7 OHM 1% 1/8W 0805
RCS2012F2R37CSSamsung Electro-MechanicsRES 2.37 OHM 1% 1/8W 0805
RCS2012F2R43CSSamsung Electro-MechanicsRES 2.43 OHM 1% 1/8W 0805
RCS2012F3011CSSamsung Electro-MechanicsRES 3.01K OHM 1% 1/8W 0805
RCS2012F2R26CSSamsung Electro-MechanicsRES 2.26 OHM 1% 1/8W 0805
RCS2012F2R4CSSamsung Electro-MechanicsRES 2.4 OHM 1% 1/8W 0805
RCS2012F300CSSamsung Electro-MechanicsRES 30 OHM 1% 1/8W 0805
RCS2012F2R94CSSamsung Electro-MechanicsRES 2.94 OHM 1% 1/8W 0805
RCS2012F2R2CSSamsung Electro-MechanicsRES 2.2 OHM 1% 1/8W 0805
RCS2012F2R55CSSamsung Electro-MechanicsRES 2.55 OHM 1% 1/8W 0805
RCS2012F2R21CSSamsung Electro-MechanicsRES 2.21 OHM 1% 1/8W 0805
RCS2012F2R67CSSamsung Electro-MechanicsRES 2.67 OHM 1% 1/8W 0805
RCS2012F2R32CSSamsung Electro-MechanicsRES 2.32 OHM 1% 1/8W 0805
RCS2012F3010CSSamsung Electro-MechanicsRES 301 OHM 1% 1/8W 0805
RCS2012F2R74CSSamsung Electro-MechanicsRES 2.74 OHM 1% 1/8W 0805
RCS2012F2R80CSSamsung Electro-MechanicsRES 2.8 OHM 1% 1/8W 0805
RCS2012F2R49CSSamsung Electro-MechanicsRES 2.49 OHM 1% 1/8W 0805Kaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |














Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.