- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Pahi PCN
Box Label Chg 28/Jul/2016.pdfHuihuinga PCN / Takenga
ECOPACK2 Molding Compound 21/Jun/2013.pdfHTML Datasheet
T4 Series Datasheet.pdfKei te hiahia koe he utu pai ake?
Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.
| Maha | Utu Tau | Peke.Utu |
|---|---|---|
| 1+ | $0.78 | $0.78 |
| 10+ | $0.666 | $6.66 |
| 30+ | $0.602 | $18.06 |
| 100+ | $0.53 | $53.00 |
| 500+ | $0.421 | $210.50 |
| 1000+ | $0.407 | $407.00 |
T405-600T Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau STMicroelectronics - T405-600T, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki STMicroelectronics - T405-600T
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | STMicroelectronics |
| Momotuhi - Tae Atu | 600 V |
| Pupuhi - Puta Puta (Vgt) (Max) | 1.3 V |
| Triac Momo | Logic - Sensitive Gate |
| Pūrere Pūrere Whakarato | TO-220 |
| Raupapa | - |
| Paa / Case | TO-220-3 |
| Pūhera | Tube |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tae Mahi | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Momo Tae | Through Hole |
| I teie nei - I te Ture (RMS) (Max) | 4 A |
| I teie nei - No Rep. Wahi 50, 60Hz (Itsm) | 30A, 31A |
| I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) | 10 mA |
| I teie nei - Puta Puta (Igt) (Max) | 5 mA |
| Whirihoranga | Single |
| Tau hua hua | T405 |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS3 |
| Taumata Maha Kore (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Tutuki te mana | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8541.30.0080 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki STMicroelectronics T405-600T.
| Huanga hua | ||||
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | T405-600B-TR | T405-700B-TR | T405-600H | T405-800B-TR |
| Kaihanga | STMicroelectronics | STMicroelectronics | STMicroelectronics | STMicroelectronics |
| Raupapa | - | - | - | - |
| Pupuhi - Puta Puta (Vgt) (Max) | - | - | - | - |
| Tau hua hua | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Momotuhi - Tae Atu | - | - | - | - |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) | - | - | - | - |
| I teie nei - Puta Puta (Igt) (Max) | - | - | - | - |
| Paa / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| I teie nei - I te Ture (RMS) (Max) | - | - | - | - |
| Triac Momo | - | - | - | - |
| Pūrere Pūrere Whakarato | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Whirihoranga | - | - | - | S/H-ADC |
| Tae Mahi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| I teie nei - No Rep. Wahi 50, 60Hz (Itsm) | - | - | - | - |
Tangohia a T405-600T PDF Datasheets me STMicroelectronics tuhinga mo T405-600T - STMicroelectronics.
T40504500000GAmphenol AnytekTERM BLK 5POS SIDE ENTRY 5MM PCB
T40504520000GAmphenol AnytekTERM BLK 5POS SIDE ENTRY 5MM PCB
T40424500000GAmphenol AnytekTERM BLK 4POS SIDE ENT 7.5MM PCB
T405-600WSTMicroelectronics
T405-800BSTMicroelectronics
T4049BFTOSKaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |













Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.