- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Raraunga
FERD20L60C.pdfPCN ObsenSencence / Eol
EOL ADG-23-13935 17/Feb/2023.pdfHoahoa PCN / Tohu
Mult Dev Adv Material Notice 8/Apr/2019.pdfHuihuinga PCN / Takenga
Mult Dev Mold Compound Chg 1/May/2019.pdfKei te hiahia koe he utu pai ake?
Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.
| Maha | Utu Tau | Peke.Utu |
|---|---|---|
| 1+ | $0.772 | $0.77 |
| 10+ | $0.664 | $6.64 |
| 30+ | $0.604 | $18.12 |
| 100+ | $0.538 | $53.80 |
| 500+ | $0.507 | $253.50 |
| 1000+ | $0.494 | $494.00 |
FERD20L60CTS Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau STMicroelectronics - FERD20L60CTS, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki STMicroelectronics - FERD20L60CTS
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | STMicroelectronics |
| Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te | 575 mV @ 10 A |
| Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) | 60 V |
| Hangarau | FERD (Field Effect Rectifier Diode) |
| Pūrere Pūrere Whakarato | TO-220 |
| Tere | No Recovery Time > 500mA (Io) |
| Raupapa | - |
| Paa / Case | TO-220-3 |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Pūhera | Tube |
| Te Mahinga Mahi - Ngaru | 150°C (Max) |
| Momo Tae | Through Hole |
| Te Whirihoranga Diode | 1 Pair Common Cathode |
| I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr | 970 µA @ 60 V |
| I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) | 10A |
| Tau hua hua | FERD20 |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS3 |
| Taumata Maha Kore (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Tutuki te mana | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki STMicroelectronics FERD20L60CTS.
| Huanga hua | ||||
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | FERD20L60CTS | FERD20H60CG-TR | FERD20L60CG-TR | FERD20H60CTS |
| Kaihanga | STMicroelectronics | STMicroelectronics | STMicroelectronics | STMicroelectronics |
| Te Whirihoranga Diode | 1 Pair Common Cathode | 1 Pair Common Cathode | 1 Pair Common Cathode | 1 Pair Common Cathode |
| Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) | 60 V | 60 V | 60 V | 60 V |
| I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr | 970 µA @ 60 V | 200 µA @ 60 V | 970 µA @ 60 V | 200 µA @ 60 V |
| Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te | 575 mV @ 10 A | 575 mV @ 10 A | 575 mV @ 10 A | 575 mV @ 10 A |
| Pūrere Pūrere Whakarato | TO-220 | D²PAK | D²PAK | TO-220 |
| Hangarau | FERD (Field Effect Rectifier Diode) | FERD (Field Effect Rectifier Diode) | FERD (Field Effect Rectifier Diode) | FERD (Field Effect Rectifier Diode) |
| Pūhera | Tube | Tape & Reel (TR) | Tape & Reel (TR) | Tube |
| I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) | 10A | 10A | 10A | 10A |
| Te Mahinga Mahi - Ngaru | 150°C (Max) | 175°C (Max) | 150°C (Max) | 175°C (Max) |
| Paa / Case | TO-220-3 | TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB | TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB | TO-220-3 |
| Tere | No Recovery Time > 500mA (Io) | No Recovery Time > 500mA (Io) | No Recovery Time > 500mA (Io) | No Recovery Time > 500mA (Io) |
| Tau hua hua | FERD20 | FERD20 | FERD20 | FERD20 |
| Momo Tae | Through Hole | Surface Mount | Surface Mount | Through Hole |
| Raupapa | - | - | - | - |
Tangohia a FERD20L60CTS PDF Datasheets me STMicroelectronics tuhinga mo FERD20L60CTS - STMicroelectronics.
FERD20H100SHSTMicroelectronicsDIODE FERD 100V 20A IPAK
FERD20S100SHSTMicroelectronicsDIODE FERD 100V 20A TO251Kaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |













Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.