- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Raraunga
Cylindrical Battery Holders.pdfHoahoa PCN / Tohu
Cylindrical Battery Holders.pdfPahi PCN
2.73KHz.pdfKei te hiahia koe he utu pai ake?
Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.
| Maha | Utu Tau | Peke.Utu |
|---|---|---|
| 1+ | $1.509 | $1.51 |
| 200+ | $0.584 | $116.80 |
| 500+ | $0.564 | $282.00 |
| 1000+ | $0.554 | $554.00 |
B5973DTR Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau STMicroelectronics - B5973DTR, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki STMicroelectronics - B5973DTR
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | STMicroelectronics |
| Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) | 1.235V |
| Putanga - Whakaputa (Max) | 35V |
| Momotuhi - Input (Min) | 4V |
| Ngaohihi - Whakauru (Max) | 36V |
| Topology | Buck |
| Kaiwhakahaere Tukutahi | No |
| Pūrere Pūrere Whakarato | 8-HSOP |
| Raupapa | Automotive, AEC-Q100 |
| Paa / Case | 8-SOIC (0.154', 3.90mm Width) Exposed Pad |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Pūhera | Tape & Reel (TR) |
| Momo putanga | Adjustable |
| Whirihoranga Whakaputa | Positive |
| Tae Mahi | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Tau o nga Hua | 1 |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Mahinga | Step-Down |
| Rautanga - Whakawhiti | 250kHz |
| Nama - Whakaputa | 2A |
| Tau hua hua | B5973 |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS3 |
| Taumata Maha Kore (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Tutuki te mana | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki STMicroelectronics B5973DTR.
| Huanga hua | ||||
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | B5973DTR | B5973D | B59751C0120A070 | B59750T1120A062 |
| Kaihanga | STMicroelectronics | STMicroelectronics | EPCOS - TDK Electronics | EPCOS - TDK Electronics |
| Putanga - Whakaputa (Max) | 35V | 35V | - | - |
| Rautanga - Whakawhiti | 250kHz | 250kHz | - | - |
| Nama - Whakaputa | 2A | 2A | - | - |
| Tau hua hua | B5973 | B5973 | - | - |
| Paa / Case | 8-SOIC (0.154', 3.90mm Width) Exposed Pad | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Exposed Pad | Radial, Disc | 4-SMD |
| Raupapa | Automotive, AEC-Q100 | Automotive, AEC-Q100 | Automotive, AEC-Q200 | Automotive, AEC-Q200 |
| Kaiwhakahaere Tukutahi | No | No | - | - |
| Whirihoranga Whakaputa | Positive | Positive | - | - |
| Momo Tae | Surface Mount | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Tae Mahi | -40°C ~ 150°C (TJ) | -40°C ~ 150°C (TJ) | -40°C ~ 125°C | 0°C ~ 70°C |
| Topology | Buck | Buck | - | - |
| Pūrere Pūrere Whakarato | 8-HSOP | 8-HSOP | - | - |
| Tau o nga Hua | 1 | 1 | - | - |
| Mahinga | Step-Down | Step-Down | - | - |
| Momo putanga | Adjustable | Adjustable | - | - |
| Pūhera | Tape & Reel (TR) | Tube | Bulk | Tape & Reel (TR) |
| Ngaohihi - Whakauru (Max) | 36V | 36V | - | - |
| Momotuhi - Input (Min) | 4V | 4V | - | - |
| Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) | 1.235V | 1.235V | - | - |
Tangohia a B5973DTR PDF Datasheets me STMicroelectronics tuhinga mo B5973DTR - STMicroelectronics.
B59725T1120A062EPCOS - TDK ElectronicsTHERMISTOR PTC 25 OHM 20% 4SMD
B59751C120A70EPCOS (TDK)
B59750T1120A62EPCOS (TDK)
B59735T1150A62Z15EPCOS - TDK ElectronicsPTC THERMISTOR
B59751B120A70EPCOS (TDK)
B59735T1150A62Z5EPCOS - TDK ElectronicsPTC THERMISTOR
B59735T1150A62EPCOS - TDK ElectronicsPTC THERMISTOR
B59750B120A70EPCOS (TDK)
B59735T1120A62EPCOS (TDK)Kaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |













Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.