- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Kei te hiahia koe he utu pai ake?
Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.
| Maha | Utu Tau | Peke.Utu |
|---|---|---|
| 1+ | $1.656 | $1.66 |
| 200+ | $0.641 | $128.20 |
| 500+ | $0.619 | $309.50 |
| 1280+ | $0.607 | $776.96 |
R5F104JJAFA#10 Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau Renesas Electronics America Inc - R5F104JJAFA#10, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki Renesas Electronics America Inc - R5F104JJAFA#10
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | Renesas Electronics Corporation |
| Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) | 1.6V ~ 5.5V |
| Pūrere Pūrere Whakarato | 52-LQFP (10x10) |
| Tere | 32MHz |
| Raupapa | RL78/G14 |
| Rahi RAM | 24K x 8 |
| Momo Momo Ratonga | FLASH |
| Rahi Motu Ratonga | 256KB (256K x 8) |
| Nga Papahanga Reo | DMA, LVD, POR, PWM, WDT |
| Paa / Case | 52-LQFP |
| Pūhera | Tray |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Oscillator Momo | Internal |
| Tae Mahi | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Tau o I / O | 38 |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Rae EEPROM | 8K x 8 |
| Raraunga Raraunga | A/D 12x8/10b; D/A 2x8b |
| Nui Rahi | 16-Bit |
| Te tukatuka Core | RL78 |
| Hononga | CSI, I²C, LINbus, UART/USART |
| Tau hua hua | R5F104 |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS3 |
| Taumata Maha Kore (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Tutuki te mana | REACH Unaffected |
| ECCN | 3A991A2 |
| HTSUS | 8542.31.0001 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki Renesas Electronics America Inc R5F104JJAFA#10.
| Huanga hua | ||||
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | R5F104JJGFA#10 | R5F104JJAFA#X0 | R5F104JJAFA#V0 | R5F104JJAFA#30 |
| Kaihanga | Renesas Electronics America Inc | Renesas Electronics America Inc | Renesas Electronics America Inc | Renesas Electronics America Inc |
| Paa / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Te tukatuka Core | - | - | - | - |
| Nga Papahanga Reo | - | - | - | - |
| Nui Rahi | - | - | - | - |
| Tae Mahi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) | - | - | - | - |
| Rahi Motu Ratonga | - | - | - | - |
| Pūrere Pūrere Whakarato | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Hononga | - | - | - | - |
| Tau hua hua | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Momo Momo Ratonga | - | - | - | - |
| Tere | - | - | - | - |
| Tau o I / O | - | - | - | - |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Oscillator Momo | - | - | - | - |
| Raupapa | - | - | - | - |
| Rae EEPROM | - | - | - | - |
| Rahi RAM | - | - | - | - |
| Raraunga Raraunga | - | - | - | - |
Tangohia a R5F104JJAFA#10 PDF Datasheets me Renesas Electronics America Inc tuhinga mo R5F104JJAFA#10 - Renesas Electronics America Inc.
Kaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |













Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.