- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Pahi PCN
2.73KHz.pdfM30281FAHP#U5B Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau Renesas Electronics America Inc - M30281FAHP#U5B, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki Renesas Electronics America Inc - M30281FAHP#U5B
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | Renesas Electronics Corporation |
| Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) | 2.7V ~ 5.5V |
| Pūrere Pūrere Whakarato | 64-LFQFP (10x10) |
| Tere | 20MHz |
| Raupapa | M16C™ M16C/Tiny/28 |
| Rahi RAM | 8K x 8 |
| Momo Momo Ratonga | FLASH |
| Rahi Motu Ratonga | 96KB (96K x 8) |
| Nga Papahanga Reo | DMA, POR, PWM, Voltage Detect, WDT |
| Paa / Case | 64-LQFP |
| Pūhera | Tray |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Oscillator Momo | Internal |
| Tae Mahi | -20°C ~ 85°C (TA) |
| Tau o I / O | 55 |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Rae EEPROM | - |
| Raraunga Raraunga | A/D 13x10b |
| Nui Rahi | 16-Bit |
| Te tukatuka Core | M16C/60 |
| Hononga | I²C, IEBus, SIO, UART/USART |
| Tau hua hua | M30281 |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS3 |
| Taumata Maha Kore (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Tutuki te mana | REACH Affected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.31.0001 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki Renesas Electronics America Inc M30281FAHP#U5B.
| Huanga hua | ||||
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | M30281FAHP#U7B | M30281FAHP#U3B | M30281FATHP#U3AAD6 | M30281F8HP#U9B |
| Kaihanga | Renesas Electronics America Inc | Renesas Electronics America Inc | Renesas Electronics America Inc | Renesas Electronics America Inc |
| Tau hua hua | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Hononga | - | - | - | - |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Paa / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Oscillator Momo | - | - | - | - |
| Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) | - | - | - | - |
| Rahi Motu Ratonga | - | - | - | - |
| Raraunga Raraunga | - | - | - | - |
| Momo Momo Ratonga | - | - | - | - |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Pūrere Pūrere Whakarato | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Nui Rahi | - | - | - | - |
| Tau o I / O | - | - | - | - |
| Te tukatuka Core | - | - | - | - |
| Tere | - | - | - | - |
| Raupapa | - | - | - | - |
| Nga Papahanga Reo | - | - | - | - |
| Rae EEPROM | - | - | - | - |
| Rahi RAM | - | - | - | - |
| Tae Mahi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
Tangohia a M30281FAHP#U5B PDF Datasheets me Renesas Electronics America Inc tuhinga mo M30281FAHP#U5B - Renesas Electronics America Inc.
M30281FARenesas Electronics Corporation
M30281F8HP#U5BRenesas
M30281FAHP#U9BRenesas
M30281FATD1CHP#YTRenesas Electronics America IncMCU LQFP
M30281FATHP#U3Renesas Electronics Corporation
M30281FAHPRenesas Electronics Corporation
M30281F8HP U3Renesas Electronics CorporationKaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |













Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.