- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Pahi PCN
2.73KHz.pdfPCN ObsenSencence / Eol
Cylindrical Battery Holders.pdfKei te hiahia koe he utu pai ake?
Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.
| Maha | Utu Tau | Peke.Utu |
|---|---|---|
| 1+ | $83.10 | $83.10 |
ISL8225MEVAL3Z Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau Renesas Electronics America Inc - ISL8225MEVAL3Z, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki Renesas Electronics America Inc - ISL8225MEVAL3Z
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | Renesas Electronics Corporation |
| Putanga - Whakaputa | 0.6V ~ 6V |
| Momotuhi - Whakauru | 4.5V ~ 20V |
| Whakamahia IC / Wahanga | ISL8225M |
| Tuhinga kua Whakaratohia | Board(s) |
| Raupapa | - |
| Topology Whakahaere | Buck |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Pūhera | Bulk |
| Ngā Hua me te Momo | 1, Non-Isolated |
| Te Tumuaki Matua | DC/DC, Step Down |
| Rautanga - Whakawhiti | - |
| Nama - Whakaputa | 30A |
| Poari Poari | Fully Populated |
| Tau hua hua | ISL8225 |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS3 |
| Taumata Maha Kore (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Tutuki te mana | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8473.30.1180 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki Renesas Electronics America Inc ISL8225MEVAL3Z.
| Huanga hua | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | ISL8225MEVAL2Z | ISL8225MEVAL4Z | ISL8240MEVAL3Z | ISL8240MEVAL4Z |
| Kaihanga | Renesas Electronics America Inc | Renesas Electronics America Inc | Renesas Electronics America Inc | Renesas Electronics America Inc |
| Raupapa | - | - | - | - |
| Poari Poari | - | - | - | - |
| Te Tumuaki Matua | - | - | - | - |
| Topology Whakahaere | - | - | - | - |
| Rautanga - Whakawhiti | - | - | - | - |
| Tau hua hua | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Putanga - Whakaputa | - | - | - | - |
| Nama - Whakaputa | - | - | - | - |
| Whakamahia IC / Wahanga | - | - | - | - |
| Tuhinga kua Whakaratohia | - | - | - | - |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Ngā Hua me te Momo | - | - | - | - |
| Momotuhi - Whakauru | - | - | - | - |
Tangohia a ISL8225MEVAL3Z PDF Datasheets me Renesas Electronics America Inc tuhinga mo ISL8225MEVAL3Z - Renesas Electronics America Inc.
ISL8215MIRZ-T7Renesas Electronics America IncDC DC CONVERTER 12V
ISL8216MIntersil (Renesas Electronics Corporation)
ISL8216MEVAL1ZRenesas Electronics America IncBOARD EVAL FOR ISL8216M
ISL8215MIRZ-TRenesas Electronics America IncDC DC CONVERTER 0.6-12V
ISL8240MEVAL4ZRenesas Electronics America IncEVAL BOARD DCDC SDOWN MODULE
ISL8240MEVAL3ZRenesas Electronics America IncEVAL BOARD DCDC SDOWN MODULEKaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |













Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.