- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Kei te hiahia koe he utu pai ake?
Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.
| Maha | Utu Tau | Peke.Utu |
|---|---|---|
| 1+ | $1.193 | $1.19 |
| 200+ | $0.461 | $92.20 |
| 500+ | $0.446 | $223.00 |
| 1000+ | $0.438 | $438.00 |
EL5146CSZ Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau Renesas Electronics America Inc - EL5146CSZ, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki Renesas Electronics America Inc - EL5146CSZ
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | Renesas Electronics Corporation |
| Ngaohiko - tohaina te span (min) | 4.75 V |
| Ngaohiko - tohaina te span (max) | 5.25 V |
| Momotuhi - Whakamutanga Whakauru | 15 mV |
| Pūrere Pūrere Whakarato | 8-SOIC |
| Te utu o te huka | 200V/µs |
| Raupapa | - |
| Paa / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Pūhera | Tube |
| Momo putanga | Rail-to-Rail |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tae Mahi | -40°C ~ 85°C |
| Tuhinga o mua | 1 |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Hua Hua Whai Hua | 60 MHz |
| I teie nei - Te tuku | 7mA |
| I teie nei - Whakaatu / Channel | 120 mA |
| I teie nei - Putanga Whakauru | 2 nA |
| Tau hua hua | EL5146 |
| Momo Kuputuhi | Voltage Feedback |
| -3db Whaiwhata | 100 MHz |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS3 |
| Taumata Maha Kore (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Tutuki te mana | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki Renesas Electronics America Inc EL5146CSZ.
| Huanga hua | ![]() |
![]() |
![]() |
|
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | EL5146CSZ-T7 | EL5146CSZ-T13 | EL5146CSZ-T7 | EL5146CSZ |
| Kaihanga | Intersil | Renesas Electronics America Inc | Elantec | Elantec |
| Te utu o te huka | - | - | - | - |
| Hua Hua Whai Hua | - | - | - | - |
| Tae Mahi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| I teie nei - Whakaatu / Channel | - | - | - | - |
| I teie nei - Te tuku | - | - | - | - |
| Momo putanga | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
| I teie nei - Putanga Whakauru | - | - | - | - |
| Pūrere Pūrere Whakarato | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Ngaohiko - tohaina te span (max) | - | - | - | - |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Tuhinga o mua | - | - | - | - |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Momo Kuputuhi | - | - | - | - |
| Ngaohiko - tohaina te span (min) | - | - | - | - |
| -3db Whaiwhata | - | - | - | - |
| Momotuhi - Whakamutanga Whakauru | - | - | - | - |
| Paa / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Tau hua hua | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Raupapa | - | - | - | - |
Tangohia a EL5146CSZ PDF Datasheets me Renesas Electronics America Inc tuhinga mo EL5146CSZ - Renesas Electronics America Inc.
EL5146CS-T7IntersilIC VOLTAGE FEEDBACK 1 CIRC 8SOIC
EL5146CSZ-T7IntersilIC VOLTAGE FEEDBACK 1 CIRC 8SOIC
EL5146CSZ-T7ElantecIC VOLTAGE FEEDBACK 1 CIRC 8SOIC
EL5146CNElantecIC VOLTAGE FEEDBACK 1 CIRC 8DIP
EL5146CSZElantecIC VOLTAGE FEEDBACK 1 CIRC 8SOIC
EL5150ISElantecIC VOLTAGE FEEDBACK 1 CIRC 8SOIC
EL5144CWZ-T7AElantecIC OPAMP VFB 1 CIRCUIT SOT23-5
EL5146CS-T13ElantecIC VOLTAGE FEEDBACK 1 CIRC 8SOICKaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |













Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.