- Jess***Jones
- 2026/04/17
Raraunga
IDT Suffixes.pdfPCN ObsenSencence / Eol
Mult Devices 15/Sep/2017.pdfHoahoa PCN / Tohu
All Dev Label Chg 1/Dec/2022.pdf72V241L20J Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau Renesas Electronics America Inc - 72V241L20J, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki Renesas Electronics America Inc - 72V241L20J
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | Renesas Electronics Corporation |
| Tuhinga o mua | 3 V ~ 3.6 V |
| Pūrere Pūrere Whakarato | 32-PLCC (14x11.46) |
| Raupapa | 72V |
| Whakahokia te kaha | No |
| Tautoko Tae Mahere | Yes |
| Paa / Case | 32-LCC (J-Lead) |
| Pūhera | Tube |
| Tae Mahi | 0°C ~ 70°C |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Rahi Mahara | 36K (4K x 9) |
| Mahinga | Synchronous |
| Tautoko FWFT | No |
| Momo Whakawhānui | Depth, Width |
| Raraunga Raraunga | 50MHz |
| Tae - Whakaaetanga (Max) | 20mA |
| Mahinga Bus | Uni-Directional |
| Tau hua hua | 72V241 |
| Wā Uru | 12ns |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS kore he ture |
| Taumata Maha Kore (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Tutuki te mana | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.32.0071 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki Renesas Electronics America Inc 72V241L20J.
| Huanga hua | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | 72V241L20JG | 72V241L20J8 | 72V241L20PF8 | 72V241L20PF |
| Kaihanga | Renesas Electronics America Inc | Renesas Electronics America Inc | Renesas Electronics America Inc | Renesas Electronics America Inc |
| Paa / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Tae Mahi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Tautoko FWFT | - | - | - | - |
| Wā Uru | - | - | - | - |
| Raraunga Raraunga | - | - | - | - |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Raupapa | - | - | - | - |
| Tae - Whakaaetanga (Max) | - | - | - | - |
| Whakahokia te kaha | - | - | - | - |
| Tautoko Tae Mahere | - | - | - | - |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Tuhinga o mua | - | - | - | - |
| Rahi Mahara | - | - | - | - |
| Mahinga | - | - | - | - |
| Mahinga Bus | - | - | - | - |
| Tau hua hua | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Pūrere Pūrere Whakarato | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Momo Whakawhānui | - | - | - | - |
Tangohia a 72V241L20J PDF Datasheets me Renesas Electronics America Inc tuhinga mo 72V241L20J - Renesas Electronics America Inc.
72V243L6BCRenesas Electronics America IncIC FIFO 2048X18 6NS 100BGA
72V241L15PFG8Renesas Electronics America Inc72V241L15PFG8
72V241L15PFGRenesas Electronics America Inc72V241L15PFG
72V241S10PFGRenesas Electronics America IncIC SRAM
72V243L6BCGRenesas Electronics America IncIC FIFO 2048X18 6NS 100BGA
72V241S10PFG8Renesas Electronics America IncIC SRAM
72V241L20JGRenesas Electronics America IncIC SRAMKaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |













Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.