- Bran***Lewis
- 2026/05/11
FM4733W Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau Rectron USA - FM4733W, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki Rectron USA - FM4733W
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | Rectron USA |
| Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) | 5.1 V |
| Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te | 1.2 V @ 0.2 mA |
| Te manawanui | ±20% |
| Pūrere Pūrere Whakarato | DO-214AC, SMA |
| Mana - Max | 1 W |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Paa / Case | DO-214AC, SMA |
| Tae Mahi | - |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Tae (Max) (Zzt) | 7 Ohms |
| I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr | 10 µA @ 1 V |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki Rectron USA FM4733W.
| Huanga hua | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | FM4730W | FM4732W | FM4739W | FM4731W |
| Kaihanga | Rectron USA | Rectron USA | Rectron USA | Rectron USA |
| Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) | - | - | - | - |
| Mana - Max | - | - | - | - |
| Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te | - | - | - | - |
| Paa / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Tae Mahi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr | - | - | - | - |
| Tae (Max) (Zzt) | - | - | - | - |
| Te manawanui | - | - | - | - |
| Pūrere Pūrere Whakarato | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
FM4740WRectron USADIODE ZENER GLASS 10V 1W SMA
FM4728WRectron USADIODE ZENER GLASS 3.3V 1W SMA
FM4734WRectron USADIODE ZENER GLASS 5.6V 1W SMA
FM4736WRectron USADIODE ZENER GLASS 6.8V 1W SMA
FM4742WRectron USADIODE ZENER GLASS 12V 1W SMA
FM4735WRectron USADIODE ZENER GLASS 6.2V 1W SMA
FM4738WRectron USADIODE ZENER GLASS 8.2V 1W SMA
FM4730WRectron USADIODE ZENER GLASS 3.9V 1W SMA
FM4731WRectron USADIODE ZENER GLASS 4.3V 1W SMA
FM4739WRectron USADIODE ZENER GLASS 9.1V 1W SMA
FM4732WRectron USADIODE ZENER GLASS 4.7V 1W SMA
FM4741WRectron USADIODE ZENER GLASS 11V 1W SMA
FM4729WRectron USADIODE ZENER GLASS 3.6V 1W SMA
FM4737WRectron USADIODE ZENER GLASS 7.5V 1W SMAKaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |














Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.