- Bran***Lewis
- 2026/05/11
REG1117G4 Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau Burr Brown - REG1117G4, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki Burr Brown - REG1117G4
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | Burr Brown |
| Rae Tae (Max) | 1.2V @ 800mA |
| Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) | 1.25V |
| Putanga - Whakaputa (Max) | 13.5V |
| Ngaohihi - Whakauru (Max) | 15V |
| Pūrere Pūrere Whakarato | SOT-223-4 |
| Raupapa | - |
| Ngā Āhuatanga Tiaki | Over Current, Over Temperature |
| Paa / Case | TO-261-4, TO-261AA |
| Pūhera | Bulk |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| PSRR | 62dB (120Hz) |
| Momo putanga | Adjustable |
| Whirihoranga Whakaputa | Positive |
| Tae Mahi | -40°C ~ 125°C |
| Tuhinga o mua | 1 |
| Momo Tae | Surface Mount |
| I teie nei - Quiescent (Iq) | 10 mA |
| Nama - Whakaputa | 800mA |
| Ngā Āhuatanga Mana | - |
| Tau hua hua | REG111 |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki Burr Brown REG1117G4.
| Huanga hua | ![]() |
![]() |
![]() |
|
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | REG1117FA1.8KTTTG3 | REG1118-2.85/2K5G4 | REG1117FA2.5KTTTG3 | REG1117FAKTTT |
| Kaihanga | Texas Instruments | Texas Instruments | Texas Instruments | Texas Instruments |
| Tau hua hua | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Ngā Āhuatanga Mana | - | - | - | - |
| Putanga - Whakaputa (Max) | - | - | - | - |
| Raupapa | - | - | - | - |
| Whirihoranga Whakaputa | - | - | - | - |
| Paa / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| PSRR | - | - | - | - |
| Tuhinga o mua | - | - | - | - |
| Ngaohihi - Whakauru (Max) | - | - | - | - |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| I teie nei - Quiescent (Iq) | - | - | - | - |
| Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) | - | - | - | - |
| Nama - Whakaputa | - | - | - | - |
| Ngā Āhuatanga Tiaki | - | - | - | - |
| Momo putanga | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Rae Tae (Max) | - | - | - | - |
| Pūrere Pūrere Whakarato | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Tae Mahi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
REG1117FAKTTTTexas InstrumentsIC REG LIN POS ADJ 1A DDPAK
REG1117FA2.5KTTTG3Texas InstrumentsIC REG LIN 2.5V 1A DDPAK/TO263-3
REG113EA-2.5Texas Instruments
REG1117FA1.8KTTTG3Texas InstrumentsIC REG LIN 1.8V 1A DDPAK/TO263-3
REG11182Texas Instruments
REG113EA(R13D)Texas Instruments
REG1117FA2.5BURR-BROWN
REG1118-2.85G4BB/TI
REG1117FA5.0BURR-BROWN
REG1117FAKTTTG3BB/TI
REG1117FA5.0/500G3BB/TIKaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |













Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.