- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Raraunga
QTM532 Datasheet.pdfQTM532-120.000MDE-T Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau QST - QTM532-120.000MDE-T, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki QST - QTM532-120.000MDE-T
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | QST |
| Tuhinga o mua | 1.8V |
| Momo | XO (Standard) |
| Whakawhanuihia te Peewhana Waiata | - |
| Rahi / Rahi | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Raupapa | QTM532 |
| Ratonga | - |
| Paa / Case | 4-SMD, No Lead |
| Pūhera | Tape & Reel (TR) |
| Whakaputa | CMOS |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tae Mahi | -40°C ~ 85°C |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Teitei - Tae (Max) | 0.055" (1.40mm) |
| Mahinga | Enable/Disable |
| Te Tautanga Mahinga | ±50ppm |
| Rautanga | 120 MHz |
| Tae - Whakaaetanga (Max) | 20mA |
| Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) | - |
| Kaitautoko Ake | Crystal |
| Ko te Tae Pounamu Katoa (APR) | - |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS3 |
| HTSUS | 8541.60.0060 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki QST QTM532-120.000MDE-T.
| Huanga hua | ||||
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | QTM532-120.000MBE-T | QTM532-125.000MDE-T | QTM532-120.000MCE-T | QTM532-150.000MCE-T |
| Kaihanga | QST | QST | QST | QST |
| Whakawhanuihia te Peewhana Waiata | - | - | - | - |
| Raupapa | - | - | - | - |
| Mahinga | - | - | - | - |
| Whakaputa | - | - | - | - |
| Ratonga | - | - | - | - |
| Tae Mahi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Kaitautoko Ake | - | - | - | - |
| Ko te Tae Pounamu Katoa (APR) | - | - | - | - |
| Te Tautanga Mahinga | - | - | - | - |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Tuhinga o mua | - | - | - | - |
| Tae - Whakaaetanga (Max) | - | - | - | - |
| Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) | - | - | - | - |
| Momo | - | - | - | - |
| Rahi / Rahi | - | - | - | - |
| Teitei - Tae (Max) | - | - | - | - |
| Paa / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Rautanga | - | - | - | - |
Tangohia a QTM532-120.000MDE-T PDF Datasheets me QST tuhinga mo QTM532-120.000MDE-T - QST.
Kaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |













Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.