- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Raraunga
Cylindrical Battery Holders.pdfPCN ObsenSencence / Eol
TX9031yyy,T9030yyy 18/Jul/2018.pdfT9030NLT Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau Pulse Electronics - T9030NLT, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki Pulse Electronics - T9030NLT
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | Pulse Electronics |
| Taumaha | - |
| Momo Whakawhiti | T1/E1 (Octal) |
| Rahi / Rahi | 1.255' L x 0.712' W (31.88mm x 18.08mm) |
| Raupapa | - |
| Pūhera | Tape & Reel (TR) |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tae Mahi | -40°C ~ 85°C |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Inangarangi | 1.2mH |
| Teitei - Tae (Max) | 0.305' (7.75mm) |
| Et (volt-wa) | - |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| Taumata Maha Kore (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Tutuki te mana | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.31.2000 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki Pulse Electronics T9030NLT.
| Huanga hua | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | T9030NLT | T9021NLT | T9030NL | T9021NL |
| Kaihanga | Pulse Electronics | Pulse Electronics | Pulse Electronics | Pulse Electronics |
| Raupapa | - | - | - | - |
| Rahi / Rahi | 1.255' L x 0.712' W (31.88mm x 18.08mm) | 1.125' L x 0.485' W (28.58mm x 12.32mm) | 1.255" L x 0.712" W (31.88mm x 18.08mm) | 1.125' L x 0.485' W (28.58mm x 12.32mm) |
| Momo Tae | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount |
| Pūhera | Tape & Reel (TR) | Tape & Reel (TR) | Tube | Tube |
| Teitei - Tae (Max) | 0.305' (7.75mm) | 0.285' (7.24mm) | 0.305" (7.75mm) | 0.285' (7.24mm) |
| Tae Mahi | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C |
| Et (volt-wa) | - | - | - | - |
| Momo Whakawhiti | T1/E1 (Octal) | T1/E1 (Quad) | T1/E1 (Octal) | T1/E1 (Quad) |
| Taumaha | - | 0.18 oz (5.13 g) | - | 0.18 oz (5.13 g) |
| Inangarangi | 1.2mH | 600µH | 1.2mH | 600µH |
Tangohia a T9030NLT PDF Datasheets me Pulse Electronics tuhinga mo T9030NLT - Pulse Electronics.
T907-1000-16ABB Embedded PowerIGBT Module
T9021NLTPulse ElectronicsXFRMR 4PORT 1:2.42 0.6MH SMD
T9021NLPulse ElectronicsXFRMR 4PORT 1:2.42 0.6MH SMD
T901N36TOFCypress Semiconductor (Infineon Technologies)IGBT Module
T9030NLPulse ElectronicsPULSE XFMR 1.2MH
T90321800000GAmphenol AnytekTERM BLK 3POS TOP ENT 5.08MM PCB
T90721800000GAmphenol AnytekTERM BLK 7POS TOP ENT 5.08MM PCB
T90821800000GAmphenol AnytekTERM BLK 8POS TOP ENT 5.08MM PCB
T906C-640-16ABB Embedded PowerIGBT Module
T90521800000GAmphenol AnytekTERM BLK 5POS TOP ENT 5.08MM PCB
T90421800000GAmphenol AnytekTERM BLK 4POS TOP ENT 5.08MM PCB
T901N36Eupec (Infineon)IGBT Module
T901N36TOHCypress Semiconductor (Infineon Technologies)IGBT Module
T90221800000GAmphenol AnytekTERM BLK 2POS TOP ENT 5.08MM PCB
T90621800000GAmphenol AnytekTERM BLK 6POS TOP ENT 5.08MM PCB
T907C-1000-16ABB Embedded PowerIGBT Module
T9026-220UH 0.7DJDKaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |














Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.