- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Huihuinga PCN / Takenga
Mult Devs Alternative Location 25/May/2021.pdfNga korero taiao
Pulse Larson REACH.pdfHTML Datasheet
T1/E1/CEPT/ISDN-PRI.pdfT1108NLT Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau Pulse Electronics - T1108NLT, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki Pulse Electronics - T1108NLT
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | Pulse Electronics |
| Taumaha | - |
| Ka hurihia te Ratio - Kura Tuatahi: Te Kura Tuarua | 1:2CT Transmitter, 1:1CT Receiver |
| Momo Whakawhiti | T1/E1 (Quad) |
| Rahi / Rahi | 1.125" L x 0.485" W (28.58mm x 12.32mm) |
| Raupapa | - |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Pūhera | Tape & Reel (TR) |
| Tae Mahi | -40°C ~ 85°C |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Inangarangi | 1.2mH |
| Teitei - Tae (Max) | 0.230" (5.84mm) |
| Et (volt-wa) | - |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS Compliant |
| Taumata Maha Kore (MSL) | 4 (72 Hours) |
| Tutuki te mana | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.31.2000 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki Pulse Electronics T1108NLT.
| Huanga hua | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | T1108NLT | T1105NLT | T1105NLST | T1104 |
| Kaihanga | Pulse Electronics | Pulse Electronics | Pulse Electronics | HellermannTyton |
| Inangarangi | 1.2mH | 1.2mH, 1.2mH | - | - |
| Taumaha | - | - | - | - |
| Raupapa | - | - | - | - |
| Ka hurihia te Ratio - Kura Tuatahi: Te Kura Tuarua | 1:2CT Transmitter, 1:1CT Receiver | 1:2CT Transmitter, 1:2CT Receiver | - | - |
| Tae Mahi | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C | - | - |
| Teitei - Tae (Max) | 0.230" (5.84mm) | 0.230' (5.84mm) | - | - |
| Rahi / Rahi | 1.125" L x 0.485" W (28.58mm x 12.32mm) | 1.125' L x 0.485' W (28.58mm x 12.32mm) | - | - |
| Pūhera | Tape & Reel (TR) | Tape & Reel (TR) | - | Bulk |
| Et (volt-wa) | - | - | - | - |
| Momo Tae | Surface Mount | Surface Mount | - | Through Hole |
| Momo Whakawhiti | T1/E1 (Quad) | T1/E1 (Quad) | - | - |
Tangohia a T1108NLT PDF Datasheets me Pulse Electronics tuhinga mo T1108NLT - Pulse Electronics.
T110A103M035ASKEMETCAP TANT AXL
T110A103K035ASKEMETCAP TANT AXL
T1105160121-000TE Connectivity AMP ConnectorsH16B-TS-RO-PG21
T110A103K050ASKEMETCAP TANT AXL
T110A104J035ASKEMETCAP TANT AXL
T1105NLSTPulse Electronics
T1104HellermannTytonCONN PUNCHDOWN BLOCK
T1105NLTPulse ElectronicsXFRMR T1/E1/CEPT/ISDN-PRI 1:2CT
T110A103M050ASKEMETCAP TANT AXL
T110A103K100ASKEMETCAP TANT AXL
T1103HellermannTytonCONN PUNCHDOWN BLOCK
T110A103J125ASKEMETCAP TANT AXL
T110A103J035ASKEMETCAP TANT AXL
T1104M12
T1103M12Kaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |














Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.