- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Raraunga
T1073QNL Drawing.pdfT1073QNLT Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau Pulse Electronics - T1073QNLT, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki Pulse Electronics - T1073QNLT
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | Pulse Electronics |
| Taumaha | - |
| Ka hurihia te Ratio - Kura Tuatahi: Te Kura Tuarua | 2:1 |
| Momo Whakawhiti | T1/E1 (Octal) |
| Rahi / Rahi | 1.110" L x 0.480" W (28.19mm x 12.19mm) |
| Raupapa | - |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Pūhera | Tape & Reel (TR) |
| Tae Mahi | 0°C ~ 70°C |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Inangarangi | 1.2mH |
| Teitei - Tae (Max) | 0.235" (5.97mm) |
| Et (volt-wa) | - |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| Taumata Maha Kore (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Tutuki te mana | REACH Unaffected |
| ECCN | OBSOLETE |
| HTSUS | 0000.00.0000 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki Pulse Electronics T1073QNLT.
| Huanga hua | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | T1073NLT | T1076NLT | T1073NL | T1076NL |
| Kaihanga | Pulse Electronics | Pulse Electronics | Pulse Electronics | Pulse Electronics |
| Momo Whakawhiti | - | - | - | - |
| Taumaha | - | - | - | - |
| Rahi / Rahi | - | - | - | - |
| Teitei - Tae (Max) | - | - | - | - |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Ka hurihia te Ratio - Kura Tuatahi: Te Kura Tuarua | - | - | - | - |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Tae Mahi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Raupapa | - | - | - | - |
| Inangarangi | - | - | - | - |
| Et (volt-wa) | - | - | - | - |
Tangohia a T1073QNLT PDF Datasheets me Pulse Electronics tuhinga mo T1073QNLT - Pulse Electronics.
T1071NLPulse ElectronicsXFRMR 4PORT 1:1/1.26 1.2MH SMD
T1073NLTPulse ElectronicsXFRMR 4PORT 1:2 1.2MH SMD
T1073NLPulse ElectronicsXFRMR 4PORT 1:2 1.2MH SMD
T1076NLTPulse ElectronicsXFRMR 1:1.15CT/1CT:2CT 1.2/1.2MH
T1078F02TDMEupec (Infineon)IGBT Module
T1076NLPulse ElectronicsXFRMR 1:1.15CT/1CT:2CT 1.2/1.2MH
T1078F02TEBEupec (Infineon)IGBT Module
T106DILTTELFUSE
T1078F02TSMINFIENONIGBT Module
T1078F02TCCINFIENONIGBT Module
T1078F02TEMINFIENONIGBT Module
T1078F02TDCINFIENONIGBT Module
T1078F02TCLINFIENONIGBT ModuleKaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |














Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.