- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Nga korero taiao
Pulse Larson REACH.pdfT1021NLT Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau Pulse Electronics - T1021NLT, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki Pulse Electronics - T1021NLT
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | Pulse Electronics |
| Taumaha | - |
| Ka hurihia te Ratio - Kura Tuatahi: Te Kura Tuarua | 2CT:1/1.26, 2CT:1/1.26 |
| Momo Whakawhiti | T1/E1 (Dual) |
| Rahi / Rahi | 0.505' L x 0.280' W (12.83mm x 7.11mm) |
| Raupapa | - |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Pūhera | Tape & Reel (TR) |
| Tae Mahi | 0°C ~ 70°C |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Inangarangi | 1.5mH, 1.5mH |
| Teitei - Tae (Max) | 0.245' (6.22mm) |
| Et (volt-wa) | - |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS Compliant |
| Taumata Maha Kore (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Tutuki te mana | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.31.2000 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki Pulse Electronics T1021NLT.
| Huanga hua | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | T1021NLT | T1022NSE7WQB | T1021A | T1022NSE7PQB |
| Kaihanga | Pulse Electronics | NXP USA Inc. | XX | Freescale Semiconductor |
| Momo Whakawhiti | T1/E1 (Dual) | - | - | - |
| Tae Mahi | 0°C ~ 70°C | 0°C ~ 105°C (TA) | - | - |
| Pūhera | Tape & Reel (TR) | Tray | - | Bulk |
| Momo Tae | Surface Mount | Surface Mount | - | - |
| Rahi / Rahi | 0.505' L x 0.280' W (12.83mm x 7.11mm) | - | - | - |
| Inangarangi | 1.5mH, 1.5mH | - | - | - |
| Ka hurihia te Ratio - Kura Tuatahi: Te Kura Tuarua | 2CT:1/1.26, 2CT:1/1.26 | - | - | - |
| Teitei - Tae (Max) | 0.245' (6.22mm) | - | - | - |
| Et (volt-wa) | - | - | - | - |
| Taumaha | - | - | - | - |
| Raupapa | - | QorIQ T1 | - | * |
Tangohia a T1021NLT PDF Datasheets me Pulse Electronics tuhinga mo T1021NLT - Pulse Electronics.
T1020NSN7PQBRenesasT1020 - QorIQ, 2x e5500, 1400MHz
T1021AXX
T1021A5SYNAPTICS
T1021A1SYNAPTICSKaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |














Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.