- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Nga korero taiao
Pulse Larson REACH.pdfHTML Datasheet
SMT Isolation Transformers Selection Guide.pdfHuihuinga PCN / Takenga
2.73KHz.pdfKei te hiahia koe he utu pai ake?
Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.
| Maha | Utu Tau | Peke.Utu |
|---|---|---|
| 1+ | $1.906 | $1.91 |
| 10+ | $1.856 | $18.56 |
| 30+ | $1.823 | $54.69 |
| 100+ | $1.79 | $179.00 |
PH9185.034NLT Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau Pulse Electronics - PH9185.034NLT, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki Pulse Electronics - PH9185.034NLT
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | Pulse Electronics |
| Taumaha | 0.09 oz (2.60 g) |
| Rahi / Rahi | 0.394' L x 0.394' W (10.00mm x 10.00mm) |
| Raupapa | PH9185 |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Pūhera | Tape & Reel (TR) |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Teitei - Tae (Max) | 0.492' (12.50mm) |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS Compliant |
| Taumata Maha Kore (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Tutuki te mana | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.31.2000 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki Pulse Electronics PH9185.034NLT.
| Huanga hua | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | PH9185.034NLT | PH9146 | PH9149A4NM1-E4-Y-A | PH9407.304NLT |
| Kaihanga | Pulse Electronics | Aeroflex (MACOM Technology Solutions) | NEC | Pulse Electronics |
| Pūhera | Tape & Reel (TR) | - | - | Tape & Reel (TR) |
| Raupapa | PH9185 | - | - | PH9407 |
| Teitei - Tae (Max) | 0.492' (12.50mm) | - | - | - |
| Rahi / Rahi | 0.394' L x 0.394' W (10.00mm x 10.00mm) | - | - | 0.961" L x 0.850" W (24.40mm x 21.60mm) |
| Taumaha | 0.09 oz (2.60 g) | - | - | - |
| Momo Tae | Surface Mount | - | - | Surface Mount |
Tangohia a PH9185.034NLT PDF Datasheets me Pulse Electronics tuhinga mo PH9185.034NLT - Pulse Electronics.
PH9243A4NM1-F4Renesas Electronics Corporation
PH9181Aeroflex (MACOM Technology Solutions)
PH9162C4NM1-F4-Y-ARenesas Electronics Corporation
PH9241E3NB1Renesas Electronics Corporation
PH9146Aeroflex (MACOM Technology Solutions)
PH9148A4NM1-F4Renesas Electronics Corporation
PH9156A4NM1-E4-Y-ARenesas Electronics Corporation
PH9156A4NM1-E4Renesas Electronics Corporation
PH9145A4NM1-ARenesas Electronics Corporation
PH9229NLTPulse Electronics
PH9148A4NM1-E4Renesas Electronics Corporation
PH9149A4NM1-E4-Y-ANECKaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |













Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.