- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Raraunga
10Base-T Interface Module.pdfPE-68025 Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau Pulse Electronics - PE-68025, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki Pulse Electronics - PE-68025
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | Pulse Electronics |
| Ka hurihia te Ratio - Kura Tuatahi: Te Kura Tuarua | 1:1 |
| Momo Whakawhiti | LAN 10G Base-T |
| Rahi / Rahi | 0.920" L x 0.385" W (23.37mm x 9.78mm) |
| Raupapa | - |
| Pūhera | Tube |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tae Mahi | 0°C ~ 70°C |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Inangarangi | - |
| Teitei - Tae (Max) | 0.230" (5.84mm) |
| Et (volt-wa) | - |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS kore he ture |
| Taumata Maha Kore (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Tutuki te mana | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.31.2000 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki Pulse Electronics PE-68025.
| Huanga hua | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | PE-68026NLT | PE-68026T | PE-68026NL | PE-68026 |
| Kaihanga | Pulse Electronics | Pulse Electronics | Pulse Electronics | Pulse Electronics |
| Et (volt-wa) | - | - | - | - |
| Momo Whakawhiti | - | - | - | - |
| Ka hurihia te Ratio - Kura Tuatahi: Te Kura Tuarua | - | - | - | - |
| Rahi / Rahi | - | - | - | - |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Teitei - Tae (Max) | - | - | - | - |
| Raupapa | - | - | - | - |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Inangarangi | - | - | - | - |
| Tae Mahi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
Tangohia a PE-68025 PDF Datasheets me Pulse Electronics tuhinga mo PE-68025 - Pulse Electronics.
PE-67583TPulse ElectronicsTRANSFORMER
PE-68032Pulse Electronics
PE-68027QNLPulse ElectronicsFERRITE BEAD
PE-68023TPulse Electronics
PE-68027QNLTPulse ElectronicsFERRITE BEAD
PE-68002NLPulse ElectronicsCMC 4LN TH
PE-68036Pulse Electronics
PE-68048NLPulse Electronics
PE-67588Pulse Electronics
PE-68026TPulse ElectronicsPULSE XFMR 1:1
PE-68026NLTPulse Electronics10BT FILTER MODULE WITH CMC
PE-68011NLTPulse Electronics
PE-67585Pulse ElectronicsIC CHIP
PE-68000Pulse ElectronicsIGBT Module
PE-67588T0
PE-68023N/AKaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |














Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.