- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Nga korero taiao
Pulse Larson REACH.pdfRaraunga
T1, Cept, ISDN-PRI Transformers.pdfKei te hiahia koe he utu pai ake?
Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.
| Maha | Utu Tau | Peke.Utu |
|---|---|---|
| 1+ | $1.589 | $1.59 |
| 180+ | $0.634 | $114.12 |
| 480+ | $0.613 | $294.24 |
| 1020+ | $0.602 | $614.04 |
PE-64931NL Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau Pulse Electronics - PE-64931NL, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki Pulse Electronics - PE-64931NL
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | Pulse Electronics |
| Taumaha | 0.07 oz (1.99 g) |
| Ka hurihia te Ratio - Kura Tuatahi: Te Kura Tuarua | 1:1:1, 1:2CS |
| Momo Whakawhiti | T1/E1 (Single) |
| Rahi / Rahi | 0.500" L x 0.350" W (12.70mm x 8.89mm) |
| Raupapa | - |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Pūhera | Tube |
| Tae Mahi | 0°C ~ 70°C |
| Momo Tae | Through Hole |
| Inangarangi | 1.2mH |
| Teitei - Tae (Max) | 0.250" (6.35mm) |
| Et (volt-wa) | - |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS Compliant |
| Taumata Maha Kore (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Tutuki te mana | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.31.2000 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki Pulse Electronics PE-64931NL.
| Huanga hua | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | PE-64934NL | PE-64936NL | PE-64952NL | PE-64950NL |
| Kaihanga | Pulse Electronics | Pulse Electronics | Pulse Electronics | Pulse Electronics |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Inangarangi | - | - | - | - |
| Taumaha | - | - | - | - |
| Raupapa | - | - | - | - |
| Teitei - Tae (Max) | - | - | - | - |
| Momo Whakawhiti | - | - | - | - |
| Ka hurihia te Ratio - Kura Tuatahi: Te Kura Tuarua | - | - | - | - |
| Et (volt-wa) | - | - | - | - |
| Tae Mahi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Rahi / Rahi | - | - | - | - |
Tangohia a PE-64931NL PDF Datasheets me Pulse Electronics tuhinga mo PE-64931NL - Pulse Electronics.
PE-64104Pulse ElectronicsIC CHIP
PE-64995NLPulse ElectronicsXFRMR ISDN 1CT:2CT 22MH T/H
PE-64950NLPulse ElectronicsXFRMR 1CT:1CT/1CT:3CT:1 T/H
PE-64503NLPulse Electronics
PE-64931MPulse Electronics
PE-64995Pulse ElectronicsTRANSFORMER SMD
PE-64941Pulse Electronics
PE-64578Pulse Electronics
PE-64944Pulse ElectronicsIC CHIP
PE-63586Pulse ElectronicsCURR SENSE XFMR 20A T/H
PE-64936Pulse ElectronicsPULSE XFMR 1CT:1 1.2MH
PE-64931Pulse ElectronicsXFRMRKaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |













Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.