- Bran***Lewis
- 2026/05/11
HTML Datasheet
Cylindrical Battery Holders.pdfNga korero taiao
Pulse Larson REACH.pdfHuihuinga PCN / Takenga
2.73KHz.pdfPA1558NLT Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau Pulse Electronics - PA1558NLT, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki Pulse Electronics - PA1558NLT
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | Pulse Electronics |
| Taumaha | - |
| Ka hurihia te Ratio - Kura Tuatahi: Te Kura Tuarua | - |
| Momo Whakawhiti | - |
| Rahi / Rahi | 0.860' L x 1.150' W (21.84mm x 29.21mm) |
| Raupapa | - |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Pūhera | Tape & Reel (TR) |
| Tae Mahi | -40°C ~ 125°C |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Inangarangi | 11.5µH |
| Teitei - Tae (Max) | 0.450' (11.43mm) |
| Et (volt-wa) | - |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS Compliant |
| Taumata Maha Kore (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Tutuki te mana | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.31.2000 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki Pulse Electronics PA1558NLT.
| Huanga hua | ![]() |
![]() |
![]() |
|
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | PA1558NLT | PA15INPA | PA1517L-H09-B-T | PA1517G |
| Kaihanga | Pulse Electronics | Carlo Gavazzi Inc. | UTC | UTC |
| Rahi / Rahi | 0.860' L x 1.150' W (21.84mm x 29.21mm) | - | - | - |
| Pūhera | Tape & Reel (TR) | Box | - | - |
| Et (volt-wa) | - | - | - | - |
| Raupapa | - | - | - | - |
| Teitei - Tae (Max) | 0.450' (11.43mm) | - | - | - |
| Momo Tae | Surface Mount | - | - | - |
| Taumaha | - | - | - | - |
| Tae Mahi | -40°C ~ 125°C | -20°C ~ 60°C | - | - |
| Momo Whakawhiti | - | - | - | - |
| Inangarangi | 11.5µH | - | - | - |
| Ka hurihia te Ratio - Kura Tuatahi: Te Kura Tuarua | - | - | - | - |
Tangohia a PA1558NLT PDF Datasheets me Pulse Electronics tuhinga mo PA1558NLT - Pulse Electronics.
PA15INPACarlo Gavazzi Inc.SENSOR REFLECTIVE 150MM NPN
PA1513.321TPulse Electronics
PA15AFUApex MicrotechnologyIC OPAMP 450V 2A 10SIP
PA15INPA-1Carlo Gavazzi Inc.SENSOR REFLECTIVE 150MM NPN
PA1517LUTC
PA1575MK4G-182-21INPAQ Technology Co., Ltd.
PA1575MK4G-416-1KSINPAQ Technology Co., Ltd.
PA1517L-H09-B-TUTC
PA1575MZ50K4G-20-21INPAQ Technology Co., Ltd.
PA1517L-D18-TUTC
PA1517GUTC
PA1521PSDKaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |













Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.