- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Raraunga
HX5062FNL Drawing.pdfHoahoa PCN / Tohu
Ink to Laser Marking 03/Jul/2018.pdfEtahi atu tuhinga e pa ana
Packages FNL vs. NL.pdfNga korero taiao
Pulse Larson REACH.pdfKei te hiahia koe he utu pai ake?
Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.
| Maha | Utu Tau | Peke.Utu |
|---|---|---|
| 1+ | $8.877 | $8.88 |
| 300+ | $3.543 | $1,062.90 |
| 600+ | $3.424 | $2,054.40 |
| 900+ | $3.366 | $3,029.40 |
HX5062FNLT Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau Pulse Electronics - HX5062FNLT, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki Pulse Electronics - HX5062FNLT
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | Pulse Electronics |
| Taumaha | - |
| Ka hurihia te Ratio - Kura Tuatahi: Te Kura Tuarua | 1CT:1CT Transmitter, 1CT:1CT Receiver |
| Momo Whakawhiti | LAN 10/100/1000 Base-T |
| Rahi / Rahi | 0.689" L x 0.600" W (17.50mm x 15.24mm) |
| Raupapa | - |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Pūhera | Tape & Reel (TR) |
| Tae Mahi | -40°C ~ 85°C |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Inangarangi | 350µH |
| Teitei - Tae (Max) | 0.225" (5.72mm) |
| Et (volt-wa) | - |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS Compliant |
| Taumata Maha Kore (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Tutuki te mana | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.31.2000 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki Pulse Electronics HX5062FNLT.
| Huanga hua | ||||
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | HX5020FNLT | HX5020NLT | HX5020FNL | HX5084FNLT |
| Kaihanga | Pulse Electronics | Pulse Electronics | Pulse Electronics | Pulse Electronics |
| Inangarangi | - | - | - | - |
| Teitei - Tae (Max) | - | - | - | - |
| Tae Mahi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Rahi / Rahi | - | - | - | - |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Momo Whakawhiti | - | - | - | - |
| Taumaha | - | - | - | - |
| Raupapa | - | - | - | - |
| Et (volt-wa) | - | - | - | - |
| Ka hurihia te Ratio - Kura Tuatahi: Te Kura Tuarua | - | - | - | - |
Tangohia a HX5062FNLT PDF Datasheets me Pulse Electronics tuhinga mo HX5062FNLT - Pulse Electronics.
HX5031-A01BNAG-BHimax Technologies
HX5136-A00BPD300Himax Technologies
HX5052-A000PD400Himax TechnologiesKaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |













Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.