- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Nga korero taiao
Pulse Larson REACH.pdfHTML Datasheet
HX2019FNL.pdfHuihuinga PCN / Takenga
2.73KHz.pdfEtahi atu tuhinga e pa ana
Packages FNL vs. NL.pdfKei te hiahia koe he utu pai ake?
Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.
| Maha | Utu Tau | Peke.Utu |
|---|---|---|
| 1+ | $1.262 | $1.26 |
| 200+ | $0.504 | $100.80 |
| 480+ | $0.487 | $233.76 |
| 1000+ | $0.478 | $478.00 |
HX2019FNL Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau Pulse Electronics - HX2019FNL, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki Pulse Electronics - HX2019FNL
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | Pulse Electronics |
| Taumaha | - |
| Ka hurihia te Ratio - Kura Tuatahi: Te Kura Tuarua | 1CT:1CT Transmitter, 1CT:1CT Receiver |
| Momo Whakawhiti | LAN 10/100 Base-T |
| Rahi / Rahi | 0.500' L x 0.358' W (12.70mm x 9.09mm) |
| Raupapa | - |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Pūhera | Tube |
| Tae Mahi | -40°C ~ 85°C |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Inangarangi | 350µH |
| Teitei - Tae (Max) | 0.236' (5.99mm) |
| Et (volt-wa) | - |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS Compliant |
| Taumata Maha Kore (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Tutuki te mana | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.31.2000 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki Pulse Electronics HX2019FNL.
| Huanga hua | ||||
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | HX2019FNL | HX2019FNLT | HX2019NL | HX2019NLT |
| Kaihanga | Pulse Electronics | Pulse Electronics | Pulse Electronics | Pulse Electronics |
| Inangarangi | 350µH | 350µH | - | - |
| Rahi / Rahi | 0.500' L x 0.358' W (12.70mm x 9.09mm) | 0.500" L x 0.358" W (12.70mm x 9.09mm) | 0.500' L x 0.280' W (12.70mm x 7.11mm) | 0.500" L x 0.280" W (12.70mm x 7.11mm) |
| Tae Mahi | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C |
| Taumaha | - | - | 0.04 oz (1.14 g) | 0.04 oz (1.14 g) |
| Teitei - Tae (Max) | 0.236' (5.99mm) | 0.236" (5.99mm) | 0.245' (6.22mm) | 0.245" (6.22mm) |
| Et (volt-wa) | - | - | - | - |
| Raupapa | - | - | - | - |
| Ka hurihia te Ratio - Kura Tuatahi: Te Kura Tuarua | 1CT:1CT Transmitter, 1CT:1CT Receiver | 1CT:1CT Transmitter, 1CT:1CT Receiver | 1:1 Transmitter, 1:1 Receiver | 1:1 Transmitter, 1:1 Receiver |
| Momo Whakawhiti | LAN 10/100 Base-T | LAN 10/100 Base-T | Isolation and Data Interface (Encapsulated) | Isolation and Data Interface (Encapsulated) |
| Pūhera | Tube | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Momo Tae | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount |
Tangohia a HX2019FNL PDF Datasheets me Pulse Electronics tuhinga mo HX2019FNL - Pulse Electronics.
HX2021810000GAmphenol AnytekTERM BLK 20POS TOP ENT 3.5MM PCB
HX2020810000GAmphenol AnytekTERM BLK 20POS TOP ENT 3.5MM PCB
HX2023810000GAmphenol AnytekTERM BLK 20P SIDE ENT 3.5MM PCB
HX2019Pulse Electronics
HX2022810000GAmphenol AnytekTERM BLK 20P SIDE ENT 3.5MM PCB
HX200CACSensata-Gigavac Clean EnergyHX SERIES POWER CONTACTOR
HX200CCCSensata-Gigavac Clean EnergyHX SERIES POWER CONTACTOR
HX200CBBSensata-Gigavac Clean EnergyHX SERIES POWER CONTACTOR
HX2019NL#TSO-16PULSER
HX200CBCSensata-Gigavac Clean EnergyHX SERIES POWER CONTACTOR
HX200CBSensata-Gigavac Clean EnergyHX SERIES POWER CONTACTOR
HX201F11UGMT
HX200CCSensata-Gigavac Clean EnergyHX SERIES POWER CONTACTOR
HX200FASensata-Gigavac Clean EnergyHX SERIES POWER CONTACTOR
HX200CCBSensata-Gigavac Clean EnergyHX SERIES POWER CONTACTORKaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |













Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.