- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Raraunga
HMU2103NL Drawing.pdfNga korero taiao
HMU2103NL Cert of Compliance.pdfKei te hiahia koe he utu pai ake?
Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.
| Maha | Utu Tau | Peke.Utu |
|---|---|---|
| 1+ | $0.628 | $0.63 |
| 10+ | $0.51 | $5.10 |
| 30+ | $0.451 | $13.53 |
| 100+ | $0.393 | $39.30 |
| 700+ | $0.358 | $250.60 |
| 1400+ | $0.341 | $477.40 |
HMU2103NLT Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau Pulse Electronics - HMU2103NLT, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki Pulse Electronics - HMU2103NLT
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | Pulse Electronics |
| Taumaha | - |
| Ka hurihia te Ratio - Kura Tuatahi: Te Kura Tuarua | 1:1 |
| Momo Whakawhiti | - |
| Rahi / Rahi | 0.300" L x 0.265" W (7.62mm x 6.73mm) |
| Raupapa | - |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Pūhera | Tape & Reel (TR) |
| Tae Mahi | -40°C ~ 125°C |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Inangarangi | 150µH |
| Teitei - Tae (Max) | 0.225" (5.72mm) |
| Et (volt-wa) | - |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS Compliant |
| Taumata Maha Kore (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Tutuki te mana | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.31.2000 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki Pulse Electronics HMU2103NLT.
| Huanga hua | ||||
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | HMU2103NLT | HMU2102NLT | HMUA-16A-2 | HMUA-10SR-B4(51) |
| Kaihanga | Pulse Electronics | Pulse Electronics | Hirose | Hirose |
| Raupapa | - | - | HMU | HMU |
| Momo Tae | Surface Mount | Surface Mount | Panel Mount, Flange (2 Hole) | Panel Mount, Flange (2 Hole) |
| Pūhera | Tape & Reel (TR) | Tape & Reel (TR) | - | - |
| Inangarangi | 150µH | 150µH | - | - |
| Rahi / Rahi | 0.300" L x 0.265" W (7.62mm x 6.73mm) | 0.583" L x 0.461" W (14.81mm x 11.70mm) | - | - |
| Tae Mahi | -40°C ~ 125°C | -40°C ~ 125°C | -25°C ~ 70°C | -25°C ~ 70°C |
| Ka hurihia te Ratio - Kura Tuatahi: Te Kura Tuarua | 1:1 | 1:1 | - | - |
| Momo Whakawhiti | - | - | - | - |
| Et (volt-wa) | - | - | - | - |
| Taumaha | - | - | - | - |
| Teitei - Tae (Max) | 0.225" (5.72mm) | 0.192" (4.88mm) | - | - |
Tangohia a HMU2103NLT PDF Datasheets me Pulse Electronics tuhinga mo HMU2103NLT - Pulse Electronics.
HMUA-10SR-B4(40)Hirose Electric Co LtdCONNECTOR
HMU1235NLPulse Electronics
HMU2129NLTPulse Electronics
HMU1235NLTPulse Electronics
HMU16JC-35Harris Corporation16 X 16-BIT CMOS PARALLEL MULTIP
HMU16JC-35R4634Harris Corporation16 X 16 BIT CMOS PARALLEL MULTIPKaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |













Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.