- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Raraunga
Cylindrical Battery Holders.pdfPCN ObsenSencence / Eol
Cylindrical Battery Holders.pdfEtahi atu tuhinga e pa ana
Packages FNL vs. NL.pdfHoahoa PCN / Tohu
Thermoplastic Header Design 28/Jun/2013.pdfH5089NLT Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau Pulse Electronics - H5089NLT, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki Pulse Electronics - H5089NLT
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | Pulse Electronics |
| Taumaha | 0.14 oz (3.99 g) |
| Ka hurihia te Ratio - Kura Tuatahi: Te Kura Tuarua | 1:1 |
| Momo Whakawhiti | Isolation and Data Interface (Encapsulated) |
| Rahi / Rahi | 1.095' L x 0.480' W (27.81mm x 12.19mm) |
| Raupapa | - |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Pūhera | Tape & Reel (TR) |
| Tae Mahi | 0°C ~ 70°C |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Inangarangi | - |
| Teitei - Tae (Max) | 0.295' (7.49mm) |
| Et (volt-wa) | - |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| Taumata Maha Kore (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Tutuki te mana | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.31.2000 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki Pulse Electronics H5089NLT.
| Huanga hua | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | H5089NLT | H5084NLST | H5084NLT | H5084NL |
| Kaihanga | Pulse Electronics | Pulse Electronics | Pulse Electronics | Pulse Electronics |
| Et (volt-wa) | - | - | - | - |
| Pūhera | Tape & Reel (TR) | Tape & Reel (TR) | Tape & Reel (TR) | Tube |
| Momo Whakawhiti | Isolation and Data Interface (Encapsulated) | LAN 10/100/1000 Base-T | Isolation and Data Interface (Encapsulated) | Isolation and Data Interface (Encapsulated) |
| Teitei - Tae (Max) | 0.295' (7.49mm) | 0.163" (4.14mm) | 0.163" (4.14mm) | 0.163' (4.14mm) |
| Inangarangi | - | 350µH | - | - |
| Momo Tae | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount |
| Taumaha | 0.14 oz (3.99 g) | - | 0.02 oz (0.57 g) | 0.02 oz (0.57 g) |
| Raupapa | - | - | - | - |
| Ka hurihia te Ratio - Kura Tuatahi: Te Kura Tuarua | 1:1 | 1:1 | 1CT:1CT | 1CT:1CT |
| Rahi / Rahi | 1.095' L x 0.480' W (27.81mm x 12.19mm) | 0.600" L x 0.300" W (15.24mm x 7.62mm) | 0.600" L x 0.300" W (15.24mm x 7.62mm) | 0.600' L x 0.300' W (15.24mm x 7.62mm) |
| Tae Mahi | 0°C ~ 70°C | 0°C ~ 70°C | 0°C ~ 70°C | 0°C ~ 70°C |
Tangohia a H5089NLT PDF Datasheets me Pulse Electronics tuhinga mo H5089NLT - Pulse Electronics.
H50850500000GAmphenol AnytekTERM BLOCK PLUG 8POS STR 5.08MM
H50910520000GAmphenol AnytekTERM BLOCK PLUG 9POS STR 3.5MM
H50850520000GAmphenol AnytekTERM BLOCK PLUG 8POS STR 5.08MM
H50900500000GAmphenol AnytekTERM BLOCK PLUG 9POS STR 7.62MM
H50910500000GAmphenol AnytekTERM BLOCK PLUG 9POS STR 3.5MM
H50870500000GAmphenol AnytekTERM BLOCK PLUG 8POS STR 5MM
H50850510000GAmphenol AnytekTERM BLOCK PLUG 8POS STR 5.08MM
H50900510000GAmphenol AnytekTERM BLOCK PLUG 9POS STR 7.62MM
H50910510000GAmphenol AnytekTERM BLOCK PLUG 9POS STR 3.5MM
H508A0500000GAmphenol AnytekTERM BLOCK PLUG 8POS STR 7.5MM
H5084NLSTPulse ElectronicsTRANSFORMER
H50870510000GAmphenol AnytekTERM BLOCK PLUG 8POS STR 5MM
H50870520000GAmphenol AnytekTERM BLOCK PLUG 8POS STR 5MM
H508A0510000GAmphenol AnytekTERM BLOCK PLUG 8POS STR 7.5MM
H508A0520000GAmphenol AnytekTERM BLOCK PLUG 8POS STR 7.5MM
H50900520000GAmphenol AnytekTERM BLOCK PLUG 9POS STR 7.62MMKaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |














Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.