- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Nga korero taiao
Pulse Larson REACH.pdfHTML Datasheet
Cylindrical Battery Holders.pdfKei te hiahia koe he utu pai ake?
Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.
| Maha | Utu Tau | Peke.Utu |
|---|---|---|
| 1+ | $1.699 | $1.70 |
| 10+ | $1.474 | $14.74 |
| 30+ | $1.333 | $39.99 |
| 250+ | $1.153 | $288.25 |
| 500+ | $1.089 | $544.50 |
| 1000+ | $1.06 | $1,060.00 |
H1164NLT Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau Pulse Electronics - H1164NLT, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki Pulse Electronics - H1164NLT
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | Pulse Electronics |
| Taumaha | 0.17 oz (4.84 g) |
| Ka hurihia te Ratio - Kura Tuatahi: Te Kura Tuarua | - |
| Momo Whakawhiti | LAN 10/100 Base-T |
| Rahi / Rahi | 1.125' L x 0.480' W (28.58mm x 12.19mm) |
| Raupapa | - |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Pūhera | Tape & Reel (TR) |
| Tae Mahi | 0°C ~ 70°C |
| Momo Tae | Surface Mount |
| Inangarangi | - |
| Teitei - Tae (Max) | 0.230' (5.84mm) |
| Et (volt-wa) | - |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS Compliant |
| Taumata Maha Kore (MSL) | 4 (72 Hours) |
| Tutuki te mana | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.31.2000 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki Pulse Electronics H1164NLT.
| Huanga hua | ||||
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | H1164NL | H1164T | H1187NLT | H1183NLT |
| Kaihanga | Pulse Electronics | Pulse Electronics | Pulse Electronics | Pulse Electronics |
| Raupapa | - | - | - | - |
| Et (volt-wa) | - | - | - | - |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Taumaha | - | - | - | - |
| Rahi / Rahi | - | - | - | - |
| Momo Whakawhiti | - | - | - | - |
| Teitei - Tae (Max) | - | - | - | - |
| Ka hurihia te Ratio - Kura Tuatahi: Te Kura Tuarua | - | - | - | - |
| Inangarangi | - | - | - | - |
| Tae Mahi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
Tangohia a H1164NLT PDF Datasheets me Pulse Electronics tuhinga mo H1164NLT - Pulse Electronics.
H1180NLPulse Electronics
H1174TPulse Electronics
H1138NLTPulse ElectronicsXFRMR MODULE 1PORT 1:1 10/100
H1140NLTPulse Electronics
H1155TPulse Electronics
H1183TPulse Electronics
H1163S
H118-D32-04CorningRF MICROWAVE INTERCONNECTS, CONN
H1135IHARRIS
H1180TPUISEKaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |













Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.