- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Raraunga
R620.pdfKei te hiahia koe he utu pai ake?
Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.
| Maha | Utu Tau | Peke.Utu |
|---|---|---|
| 1+ | $95.07 | $95.07 |
| 200+ | $37.93 | $7,586.00 |
| 500+ | $36.66 | $18,330.00 |
| 1000+ | $36.04 | $36,040.00 |
R6200450XXOO Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau Powerex Inc. - R6200450XXOO, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki Powerex Inc. - R6200450XXOO
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | Powerex, Inc. |
| Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te | 1.4 V @ 800 A |
| Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) | 400 V |
| Hangarau | Standard |
| Pūrere Pūrere Whakarato | DO-200AA, R62 |
| Tere | Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io) |
| Raupapa | - |
| Te Whakaora Whakaora (trr) | 11 µs |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Paa / Case | DO-200AA, A-PUK |
| Pūhera | Bulk |
| Momo Tae | Clamp On |
| I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr | 50 mA @ 400 V |
| I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) | 500A |
| Capacitance @ Vr, F | - |
| Tau hua hua | R6200450 |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS Compliant |
| Taumata Maha Kore (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki Powerex Inc. R6200450XXOO.
| Huanga hua | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | R6200240XXOO | R6200640XXOO | R6200440XXOO | R6200250XXOO |
| Kaihanga | Powerex Inc. | Powerex Inc. | Powerex Inc. | Powerex Inc. |
| Paa / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Tere | - | - | - | - |
| Hangarau | - | - | - | - |
| Te Whakaora Whakaora (trr) | - | - | - | - |
| Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) | - | - | - | - |
| Pūrere Pūrere Whakarato | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Raupapa | - | - | - | - |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) | - | - | - | - |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te | - | - | - | - |
| Tau hua hua | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr | - | - | - | - |
| Capacitance @ Vr, F | - | - | - | - |
Tangohia a R6200450XXOO PDF Datasheets me Powerex Inc. tuhinga mo R6200450XXOO - Powerex Inc..
R6200240XX00Powerex, Inc.IGBT Module
R6200830XXOOPowerex Inc.DIODE GEN PURP 800V 300A DO200AA
R6200630XXOOPowerex Inc.DIODE GEN PURP 600V 300A DO200AA
R6200830XX00Powerex, Inc.IGBT Module
R6200430XXOOPowerex Inc.DIODE GEN PURP 400V 300A DO200AA
R6200250XX00Powerex, Inc.IGBT Module
R6200650XXOOPowerex Inc.DIODE GEN PURP 600V 500A DO200AA
R6200640XX00Powerex, Inc.IGBT Module
R6200840XX00Powerex, Inc.IGBT Module
R6200240XXOOPowerex Inc.DIODE GEN PURP 200V 400A DO200AA
R6200450XX00Powerex, Inc.
R6200250XXOOPowerex Inc.DIODE GEN PURP 200V 500A DO200AA
R6200440XXOOPowerex Inc.DIODE GEN PURP 400V 400A DO200AA
R6200230XXOOPowerex Inc.DIODE GEN PURP 200V 300A DO200AA
R6200440XX00Powerex, Inc.
R6200640XXOOPowerex Inc.DIODE GEN PURP 600V 400A DO200AA
R6200630XX00Powerex, Inc.IGBT Module
R6200650XX00Powerex, Inc.IGBT ModuleKaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |














Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.