- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Raraunga
Cylindrical Battery Holders.pdfKei te hiahia koe he utu pai ake?
Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.
| Maha | Utu Tau | Peke.Utu |
|---|---|---|
| 1+ | $474.192 | $474.19 |
| 200+ | $445.36 | $89,072.00 |
| 500+ | $430.478 | $215,239.00 |
| 1000+ | $423.125 | $423,125.00 |
C784DB Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau Powerex Inc. - C784DB, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki Powerex Inc. - C784DB
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | Powerex, Inc. |
| Momotuhi - Tae Atu | 4.2 kV |
| Pupuhi - Puta Puta (Vgt) (Max) | 4.5 V |
| Te hanganga | Single |
| Raupapa | - |
| Paa / Case | TO-200AF |
| Pūhera | Bulk |
| Tae Mahi | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Te maha o nga SCR, Diodes | 1 SCR |
| Momo Tae | Chassis Mount |
| I teie nei - I te Ture (RMS) (Max) | 2590 A |
| I teie nei - I te State (He (AV)) (Max) | 1650 A |
| I teie nei - No Rep. Wahi 50, 60Hz (Itsm) | 24000A, 26000A |
| I teie nei - Puta Puta (Igt) (Max) | 300 mA |
| Tau hua hua | C784 |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS Compliant |
| Taumata Maha Kore (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8541.30.0080 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki Powerex Inc. C784DB.
| Huanga hua | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | C784DA | C784DD | C784DC | C784DP |
| Kaihanga | Powerex Inc. | Powerex Inc. | Powerex Inc. | Powerex Inc. |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| I teie nei - No Rep. Wahi 50, 60Hz (Itsm) | - | - | - | - |
| Tau hua hua | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| I teie nei - I te Ture (RMS) (Max) | - | - | - | - |
| Paa / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Tae Mahi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| I teie nei - I te State (He (AV)) (Max) | - | - | - | - |
| Raupapa | - | - | - | - |
| I teie nei - Puta Puta (Igt) (Max) | - | - | - | - |
| Te maha o nga SCR, Diodes | - | - | - | - |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Te hanganga | - | - | - | - |
| Pupuhi - Puta Puta (Vgt) (Max) | - | - | - | - |
| Momotuhi - Tae Atu | - | - | - | - |
Tangohia a C784DB PDF Datasheets me Powerex Inc. tuhinga mo C784DB - Powerex Inc..
C783CMPowerex Inc.THYRISTOR DISC 3600V 1800A TBK
C783CSPowerex Inc.THYRISTOR DISC 3700V 1800A TBK
C78658Y-N2ETexas Instruments
C783CPPowerex Inc.THYRISTOR DISC 3000V 1800A TBK
C783CEPowerex Inc.THYRISTOR DISC 3500V 1800A TBK
C784CNPowerex Inc.THYRISTOR DISC 3800V 1650A TBK
C784CMPowerex Inc.THYRISTOR DISC 3600V 1650A TBK
C784DCPowerex Inc.THYRISTOR DISC 4300V 1650A TBK
C784DAPowerex Inc.THYRISTOR DISC 4100V 1650A TBK
C784DEPowerex, Inc.IGBT Module
C784CSPowerex Inc.THYRISTOR DISC 3700V 1650A TBK
C784CTPowerex Inc.THYRISTOR DISC 3900V 1650A TBK
C784DDPowerex Inc.THYRISTOR DISC 4400V 1650A TBK
C784DPPowerex Inc.THYRISTOR DISC 4000V 1650A TBKKaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |














Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.