- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Raraunga
Cylindrical Battery Holders.pdf1734449 Whakaritenga Hangarau
Nga Hangarau Hangarau Phoenix Contact - 1734449, nga tohu, nga taatai me nga waahanga me nga taapiri rite ki Phoenix Contact - 1734449
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Kaihanga | Phoenix Contact |
| Wiremu Wireka Length | - |
| Waea Wire ranei Range - mm² | - |
| Wireka Wire ranei Range - AWG | - |
| Pūhiko - UL | 300 V |
| Putanga - IEC | 400 V |
| Momo | Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) |
| Tae - Ngaru | - |
| Kāhua Whakamutunga | Solder |
| Raupapa | COMBICON CCDN |
| Rahi Mata | - |
| Tauranga Tau Taumata | 2 |
| Whakauruhia te Tāurunga Wae | - |
| Pana | 0.197' (5.00mm) |
| Pūhera | Bulk |
| Tae Mahi | - |
| Huanga hua | Uara huanga |
|---|---|
| Tau o nga Tauranga | 4 |
| Tau o Taumata | 2 |
| Momo Tae | Through Hole |
| Ko te Whakatau Whakamatau | UL94 V-0 |
| Teitei Whakanoho | 0.791' (20.09mm) |
| Tiaki Ingoa | - |
| Te Poari Whare | Liquid Crystal Polymer (LCP) |
| Mahinga Pane | 90°, Right Angle |
| Ngā āhuatanga | Mating Flange |
| I teie nei - UL | 10 A |
| I teie nei - IEC | 12A |
| Whakaakona te roa o te Tail | 0.102' (2.60mm) |
| Whakaaetia te Whakaaetanga Whakamutunga | Tin |
| Whakaaetanga Mea | - |
| Tae | Black |
| TOHU | WHAKAAHUATANGA |
|---|---|
| RoHs Tūnga | RoHS Compliant |
| Taumata Maha Kore (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Ko nga waahanga e toru kei te taha matau he rite nga whakaritenga ki Phoenix Contact 1734449.
| Huanga hua | ![]() |
![]() |
![]() |
|
|---|---|---|---|---|
| Tau Wae | 1734436 | 1734423 | 1734407 | 1734465 |
| Kaihanga | Phoenix Contact | Phoenix Contact | Phoenix Contact | Phoenix Contact |
| Whakauruhia te Tāurunga Wae | - | - | - | - |
| Pana | - | - | - | - |
| Momo Tae | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Tauranga Tau Taumata | - | - | - | - |
| Tau o nga Tauranga | - | - | - | - |
| Mahinga Pane | - | - | - | - |
| Rahi Mata | - | - | - | - |
| Tae - Ngaru | - | - | - | - |
| Momo | - | - | - | - |
| Ko te Whakatau Whakamatau | - | - | - | - |
| Wireka Wire ranei Range - AWG | - | - | - | - |
| Raupapa | - | - | - | - |
| Whakaaetia te Whakaaetanga Whakamutunga | - | - | - | - |
| Teitei Whakanoho | - | - | - | - |
| Wiremu Wireka Length | - | - | - | - |
| Tau o Taumata | - | - | - | - |
| Whakaakona te roa o te Tail | - | - | - | - |
| Pūhera | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Kāhua Whakamutunga | - | - | - | - |
| Ngā āhuatanga | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Whakaaetanga Mea | - | - | - | - |
| Waea Wire ranei Range - mm² | - | - | - | - |
| Tae Mahi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| I teie nei - UL | - | - | - | - |
| I teie nei - IEC | - | - | - | - |
| Tiaki Ingoa | - | - | - | - |
| Te Poari Whare | - | - | - | - |
| Pūhiko - UL | - | - | - | - |
| Putanga - IEC | - | - | - | - |
| Tae | - | - | - | - |
Tangohia a 1734449 PDF Datasheets me Phoenix Contact tuhinga mo 1734449 - Phoenix Contact.
1734407Phoenix ContactTERM BLOCK HDR 30POS 90DEG 5MM
1734465Phoenix ContactTERM BLOCK HDR 8POS 90DEG 5MM
1734460-1TE Connectivity AMP ConnectorsRJ45,1X4PORTSSIDEENTRY,DIP,6U"
1734410Phoenix ContactTERM BLOCK HDR 32POS 90DEG 5MM
1734423Phoenix ContactTERM BLOCK HDR 34POS 90DEG 5MM
1734452Phoenix ContactTERM BLOCK HDR 6POS 90DEG 5MM
1734472-1TE Connectivity AMP ConnectorsCONN SD CARD PUSH-PUSH R/A SMD
1734425-1TE Connectivity AMP ConnectorsCONN PCI CARDEDGE FML 184P 0.050
1734472-2TE Connectivity AMP ConnectorsCONN SD CARD PUSH-PUSH R/A SMD
1734468-2TE Connectivity AMP ConnectorsCONN D-SUB RCPT 25POS R/A SLDR
1734401Phoenix ContactCONN TERM BLK KEYING STAR REDKaore e whakaputaina to wahitau imeera.
| Nga whenua o nga whenua e tohu ana i te waa | ||
|---|---|---|
| Takiwā | Whenua | Te wa arorau (ra) |
| Amerika | United States | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Europeropi | Tāpā | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itari | 5 | |
| Moana o Oceania | Ahitereria | 6 |
| Aotearoa | 5 | |
| Āhia | Kirinuku | 4 |
| Japan | 4 | |
| Rawhiti Rawhiti | Ia Iharaira | 6 |
| DHL & FedEx kaipuke tuku utu | |
|---|---|
| Nga utu kaipuke (kg) | Tohutoro DHL (USD $) |
| 0.00KG-1.00KG | USD $ 30.00 - USD $ 60.00 |
| 1.00KG-2.00KG | USD $ 40.00 - USD $ 80.00 |
| 2.00kg-3.00KG | USD $ 50.00 - USD $ 100.00 |














Kei te hiahia koe he utu pai ake? Tāpiri ki te kaata me Tukuna RFQ inaianei, whakapā atu ki a koe.